جان خرید جدید یوونتوس در خطر است!

امنیت دوسان ولاهوویچ، ستاره صربستانی فیورنتینا در شهر فلورانس به خطر افتاده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد انتقال دوسان ولاهوویچ، گلزن ۲۱ ساله و صرب فیورنتینا به یوونتوس قطعی شده و این انتقال طی ۲۴ ساعت آتی رسمی خواهد شد. بیانکونری با رقمی در حدود ۶۷ میلیون یورو به علاوه پاداش موفق به جذب بهترین گلزن فوتبال ایتالیا در یک سال اخیر شده و دوسان ولاهوویچ از این هفته می تواند در ترکیب یوونتوس به میدان برود. این مهاجم جوان در تابستان سال گذشته پیشنهاد تمدید قرارداد فیورنتینا را رد کرد و حالا در همین ماه ژانویه برای انتقال به یوونتوس به توافق دست یافته است.

هواداران فیورنتینا از شنیدن این خبر به شدت خشمگین شده و چندین بنر توهین آمیز و البته تهدیدآمیز در سطح شهر فلورانس علیه دوسان ولاهوویچ نصب کرده اند. در یکی از این بنرها نوشته شده: "پلیس جان تو را نجات نمی دهد، کار تو تمام شده."

حالا نشریه رپوبلیکا در گزارشی مدعی شد نیروهای پلیس گشت زنی حول محور خانه ولاهوویچ را آغاز کرده و خودروهای پلیس را به طور مکرر در اطراف خانه او می چرخند تا وضعیت این بازیکن و امنیت او را زیر نظر داشته باشد.

در سه دهه اخیر اصلا رابطه خوبی بین دو باشگاه یوونتوس و فیورنتینا وجود نداشته و اصولا انتقال یک بازیکن از فلورانس به تورین واکنش شدید هواداران وایولا را به همراه داشته است. البته بی تردید جنجالی ترین انتقال بین این دو باشگاه در سال ۱۹۹۰ رخ داد و رفتن روبرتو باجو به تورین باعث رقم خوردن آشوب و شورش بزرگی در شهر فلورانس شد.

تگ ها


دوسان ولاهوویچ فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال