مدت زمان دوری نیمار از میادین مشخص شد

به نظر می رسد نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن حداقل یک ماه و نیم قادر به حضور در میدان نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن دیروز در پانزدهمین هفته لیگ فرانسه با سه گل سنت اتین را شکست داده و صدرنشینی مقتدرانه خود را تثبیت کرد. اما نیمار، ستاره برزیلی این تیم در دقایق پایانی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شدیدی شده و در حالیکه از درد به خود می پیچید زمین را ترک کرد. رادیو مونت کارلو  امروز در گزارشی مدعی شد نیمار حداقل شش هفته از میادین دور خواهد بود و غیبت او تا حداقل تا پایان سال ۲۰۲۱ که قطعی است.

البته نیمار امروز در پاریس معاینات جدیدی را انجام خواهد داد تا میزان مصدومیت و زمان بازگشت او به میادین به صورت دقیق مشخص شود. پیش از این نیمار ۹ بازی این فصل پاری سن ژرمن را به علت آسیب دیدگی از دست داده بود و با این مصدومیت جدید، این ستاره برزیلی حداقل در پنج دیدار دیگر نیز قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.  

در مجموع نیمار در طول دوران ورزشی خود و با توجه به سبک خاص و منحصر به فردش بارها دچار آسیب دیدگی های شدید شده و مدت زیادی قادر به حضور در میدان نبوده است. البته احتمالا در ساعات پیش رو باشگاه پاری سن ژرمن با انتشار بیانیه ای رسمی در مورد مدت زمان دقیق دوری نیمار از میادین صحبت خواهد کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار