همه دنیا دید که حق رئال را خوردند

تیبو کورتوا گلر رئال پس از تساوی خانگی برابر ویارئال گفت که داور باید برای شان یک پنالتی اعلام می کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید پس از ۵ برد متوالی بالاخره دیشب در برنابئو برابر ویارئال به تساوی بدون گل رسید. این اولین بازی فصل بود که در آن کریم بنزما و وینیسیوس نه گل زدند و نه پاس گل دادند. رئال با این تساوی همچنان در صدر جدول باقی ماند.

نیمه اول بازی برخورد ناچو و رائول آلبیول منجر به سرنگونی مدافع رئال درون محوطه جریمه میهمان شد. خیل مانسانو داور بازی اما اعتقادی به پنالتی نداشت در حالی که رئالی ها به شدت معترض بودند.

تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی که در این بازی کلین شیت کرد نیز به تصمیم داور معترض بود و کنایه ای هم نثار وی کرد:« همه دنیا دید که یک پنالتی برای ما اعلام نشد و حق مان را خوردند. از نظر من برخورد پنالتی بود ولی داور نظر دیگری داشت. همه می دانیم که او اخیرا در کدام بازی تصمیماتش باعث جنجال شده بود(اشاره کورتوا به بازی دو هفته پیش اتلتیکو برابر بیلبائو بر می گردد که مانسانو با کارت قرمز ژوائو فلیکس را جریمه کرد.)»

کورتوا در مورد بازی گفت:« تسا,ی تلخی بود. وقتی اتلتیکو و دیگر رقبای مستقیمT امتیاز از دست می دهندT ما باید برنده شویم ولی ویارئال حریفی خوب و در سطح لیگ قهرمانان است و اگر این تیم را خوب پرس نکنید، مثل نیمه اول به راحتی می تواند کنترل میدان را در دست بگیرد. موقعیت های بیشتری نسبت به ما داشتند ولی خوب، کلین شیت کردیم و حالا باید به بازی بعدی فکر کرد.»

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال