تاج: شاید در آینده از انتخاب ویلموتس راضی باشید

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که سرمربی بین 45 تا 55 ساله باشد....

مهدی تاج در مرسم معارفه مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: همانطور که می دانید بعد از جام ملت های آسیا به دنبال یک سرمربی بودیم. با توجه به تحقیقاتی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که سرمربی بین 45 تا 55 ساله باشد. دوم اینکه او تجربه اداره تیم ملی یک کشور را داشته باشد و سوم اینکه او پیش از این سازندگی را از خودش به جا گذاشته باشد.

تاج تاکید کرد: ویلموتس خوشبختانه سابقه حضور به جز تیم ملی بلژیک را دارد و این کمک می کرد که بتواند به ایران هم کمک کند. خوشبختانه سفارت ایران در بلژیک به ما کمک کرد و این انتخاب انجام شد و خوشبختانه درباره نحوه قرارداد صحبت هایی شد و او تا پایان جام جهانی قطر در کنار ما حضور خواهد داشت.

رئیس فدراسیون تاکید کرد: همه مواردی که شاید موضوع اختلاف باشد در این قرارداد دیده شده و سعی کردیم همه چیز را در قرارداد بیاوریم. احترام به مربیان باشگاهی و ... از جمله مفاد قرارداد ما است، این مربی اعتقاد به سازندگی دارد و خوشبختانه او در این چند روز تمامی بازی های تیم ملی ما را تماشا کرده است. بسیاری از اتفاقاتی که در کشور ما می افتد محصول این است که خیلی از زحمتکشان فوتبال ما بحث کردند و گفت و گو انجام دادند. افتخار این است که امروز وقتی ویلموتس برای بازدید از کمپ تیم ملی به ایران آمد متوجه شد که ایران کشوری با نشاط و مردمی علاقه مند به ورزش دارد. ضمن آنکه او متوجه شد که کمپی داریم که  واقعا خوب است، حتی ویلموتس از کلمه بی نظیر در مورد پک استفاده کرد.

تاج ادامه داد: از وزارت ورزش، هیات رئیسه و .. که در این قرارداد به ما کمک کردند،تشکر می کنم. شاید سالهای آینده که اخبار تیم ملی را رصد می کنید همه از این انتخاب راضی باشید.

 

بیشتر بخوانید:

نشست خبری سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد/هاشمیان دستیار شد

حاشیه‌های مراسم معارفه ویلموتس/سرمربی تیم ملی بدون مترجم

تگ ها


تیم ملی رئیس فدراسیون فوتبال مهدی تاج ویلموتس سرمربی تیم ملی کنفرانس خبری ویلموتس فوتبال