هدف مثلث «MSG» مشخص شد؛ زدن بیش از 100 گل برای بارسا

با حضور آنتوان گریزمان در ترکیب بارسلونا، حالا مثلثی جدید به نام MSG در خط حمله بارسا شکل گرفته، مثلثی که اهداف زیادی همچون به ثمر رساندن بیش از 100 گل را دنبال می‌کند....

به گزارش مدال؛ پس از مثلث‌های «REM»، «MSN» و «MSD» حالا بارسلونا از فصل آینده یک مثلث ترسناک دیگر در خط حمله خود خواهد داشت؛ مثلثی جدید به نام «MSG»  شامل «لیونل مسی»، «لوئیس سوارس» و «آنتوان گریزمان»، مثلثی که می‌تواند به بارسلونا در فصل جدید جهت به ثمر رساندن 100 گل کمک کند.

در این بین البته هنوز وضعیت بازگشت «نیمار جونیور» به بارسا نامشخص است، ضمن اینکه «عثمان دمبله» هم در این دو سال مهره مطمئنی نشان نداده است. از سوی دیگر نیز «فیلیپ کوتینیو» پس از تنها یک و نیم فصل بازی در نیوکمپ، در لیست فروش قرار گرفته و مانعی برای جدایی پیش روی خود نمی‌بیند.

اما سوال اینجاست که آیا «MSG» می‌تواند در فصل آینده 100 گل برای بلوگرانا به ثمر برساند؟

در فصل 19-2018، سه مهره حاضر در مثلث MSG در مجموع 97 گل به نام خود ثبت کرده بودند. آنها همچنین در فصل 18-2017 توانستند 105 گل و در فصل قبل از آن هم 117 گل به ثمر برسانند. اما بهترین فصل مجموع آماری این سه نفر فصل 16-2015 بود؛ جایی که مسی 41 گل، سوارس 59 گل و گریزمان 32 گل از خود به جا گذاشتند و در مجموع 132 گل به ثمر رساندند.

البته از یاد نبرید که گریزمان در فصول قبل با پیراهن اتلتیکومادرید موفق به ثبت چنین آماری شده و حالا در کنار مسی و سوارس به بهبود تمامی آمارهای گذشته امیدوار است؛ جایی که «ارنستو والورده» باید بهترین بهره را از قدرت و توانایی‌های هر سه نفر ببرد.

بیشتر بخوانید:

ورود گریزمان و نیمار؛ تغییرات بارسلونا

تگ ها


مثلث خط حمله بارسلونا لیونل لوئیس سوارس آنتوان گریزمان خط حمله بارسلونا آنتوان گریزمان لیونل مسی لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال