یکی مثل رونالدو را در ترکیب کم داریم

ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس معتقد است این تیم یک مهاجم گلزن در ترکیب خود کم دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از شکست ثانیه آخری در سوپرجام ایتالیا برابر اینتر، یوونتوس دیشب دوباره به مسیر پیروزی بازگشته و موفق شد با دو گل از سد اودینزه عبور کند. ماتیس دی لیخت، مدافع جوان یوونتوس در پایان این دیدار ترکیب بیانکونری را جوان و کم تجربه توصیف کرده و مدعی شد جای ستاره گلزنی مانند کریستیانو رونالدو در این فصل در رختکن این تیم خالی است.

ماتیس دی لیخت گفت: "متوجه شدم که مکس آلگری بعد از دیدار مقابل اودینزه مدعی شد که بازیکنان یوونتوس از بلوغ و تجربه کافی برخوردار نیستند و منظور او را می فهمم، زیرا ما بازیکنان جوان زیادی در ترکیب خود داریم. خود من هم نیز حداقل از نظر سنی جوان هستم، اما در حال حاضر حدود ۲۵۰ بازی در سطح بزرگ‌سالان انجام داده ام، پس تقریبا بازیکنی باتجربه محسوب می شوم. هر چه بازی های بیشتری انجام دهید، سریع تر در فوتبال به بلوغ می رسید.

من فکر می کنم یوونتوس بازیکنی مانند رونالدو را در ترکیب خود کم دارد. کریستیانو از آن دسته بازیکنانی بود که به درون محوطه حرکت کرده، همیشه موفق به باز کردن دروازه حریفان شده و به ندرت فرصتی را از دست می داد. ما از ابتدای فصل چنین بازیکنی را در ترکیب کم داریم.

ما در ترکیب یوونتوس یک مهاجم قاتل نداریم که بتواند ۳۰ گل در هر فصل به ثمر برساند، بنابراین همه بازیکنان باید در زمینه گلزنی نقش آفرینی کنند و این روند در یوونتوس آغاز شده است. ما باید به تدریج به رشد خود ادامه دهیم، یوونتوس در شش بازی از هشت مسابقه بازی آخر خود در سری آ پیروز شده و ما در حال رسیدن به مرز آمادگی هستیم."

تگ ها


کریستیانو رونالدو ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال