مهم فقط پیروزی ایتالیاست، نه گلزنی من

نیکول,&#۱۶۰;بارلا پس از برد مقابل سوئیس گفت که ناکامی اش در گلز‌نی اهمیت ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، ایتالیا با کسب دو برد قاطعانه و با شش امتیاز در صدر گروهش قرار دارد و به دور بعد یورو ۲۰۲۰ نیز صعود کرده است. این تیم شب گذشته با سه گل بر سوئیس غلبه کرد و در بازی آخر خود باید به مصاف ولز برود.

بدون شک یکی از تاثیرگذارترین ستاره های ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ نیکولو بارلاست.

بارلا در مصاحبه پس از بازی دیشب به رای اسپورت گفت:« فکر نمی‌کنم رمز و رازی برای موفقیت ما وجود داشته باشد. شما می‌توانید اینجا یک گروه با حس اتحاد و شور و شوق را مشاهده کنید؛ هم درون زمین و هم بیرون از زمین. ما این شور و نشاط را به فوتبال آورده‌ایم. پس طبیعی است که قاطعانه پیروز شویم.»

هافبک جوان اینتر که در تیم ملی هم نقشی انکار ناپذیر دارد، در ادامه گفت:« وراتی پس از مصدومیت به تیم اضافه می‌شود و لوکاتلی روی نیمکت می‌نشیند؟ مشخص نیست. شاید من روی نیمکت بنشینم. همیشه گفته ام که اتحاد در گروه اهمیت بالایی دارد. مهم نیست که کدام بازیکن در زمین است. در ایتالیا حسادتی وجود ندارد.»

بارلا در پایان افزود:« هدفم کمک به تیم است و خوشحالم. اینجا اصلا مهم نیست چه کسی گل می‌زند و نیازی به گلزنی برای خوشحالی ندارم. می‌خواهیم مقابل ولز هم همینگونه بازی کنیم و برنده شویم.. اعتماد به نفس خوبی داریم و می‌خواهیم با ۳ برد از گروه صعود کنیم.»

تگ ها


اینتر میلان تیم ملی ایتالیا نیکولو بارلا یورو ۲۰۲۰