تیم ملی فوتسال با ناظم الشریعه ادامه می دهد

ناظم الشریعه ، سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی جدید تیم را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال از ۷ آبانماه در مرکز ملی فوتبال در حالی آغاز می شود که سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، اسامی بازیکنان را به شرح زیر اعلام کرد:

سالار آقا پور، سعید مومنی، محمد حسین درخشانی ( باشگاه مس سونگون ورزقان )
مهدی کریمی، مسعود یوسف، سعید احمد  عباسی، مراد ناظری ( باشگاه  گیتی پسند / سپاهان )
بهروز عظیمی و سهیل جامدی ( باشگاه مقاومت البرز )
علی رحیمی و سینا ممبینی ( باشگاه فرش آراء مشهد  )
علیرضا رفیعی پور، بهزاد عظیمی، مسلم اولاد قباد، سینا  پرکاس، محمد شجری( باشگاه کراپ الوند )
کامبیز گمرکی ( باشگاه فولاد زرند ایرانیان )
طاها نعمتیان، باقر  محمدی، علیرضا جوان ( باشگاه سن ایچ ساوه )

اردوی فوق به منظور آماده سازی تیم ملی فوتسال برای مسابقات دوستانه ایتالیا در FIFA DAY  که در ماه دسامبر ۲۰۲۱ برگزار می شود، از ۷ تا ۱۰ ابانماه در مرکز ملی فوتبال انجام خواهد شد.

نکته جالب در این بین ادامه حضور ناظم الشریعه در راس کادر فنی تیم ملی فوتسال است. بعد از ناکامی تیم ملی فوتسال در برابر قزاقستان و عدم راهیابی به مرحله نیمه نهایی جام جهانی در لیتوانی خبرهایی مبنی بر تغییر در کادر فنی تیم ملی فوتسال و حضور یک مربی پرتغالی در راس کادر فنی به گوش رسید اما اعلام اسامی تیم ملی از سوی ناظم الشریعه بدین معنی است که فدراسیون فوتبال به این جمع بندی رسیده با مربی ایرانی به کار خود ادامه دهد. 

گفتنی است تعداد زیادی از بازیکنانی که اینبار به اردوی تیم ملی فوتسال دعوت شده اند بازیکنان جدید هستند تا از حضور در بازی دوستانه با ایتالیا کسب تجربه کنند. ضمن اینکه سرمربی تیم ملی فوتسال به دنبال جوانگرایی است و به همین بهانه نفرات جدیدی را به اردو فراخوانده است.

تگ ها


محمد ناظم الشریعه تیم ملی فوتسال فوتسال