گرت بیل بدون شماره ۱۱ همیشگی‌ در رئال

گرت بیل پس از گذراندن فصل پیش به صورت قرضی در تاتنهام، اکنون به رئال مادرید بازگشته اما در فصل پیش رو باید بدون پیراهن همیشگی شماره ۱۱ خود برای رئال بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل فصل پیش و در بازگشت به تاتنهام در لیگ برتر پیراهن شماره ۹ را بر تن کرد چرا که اریک لاملا پیراهن شماره ۱۱ اسپرز را در آن زمان می پوشید.

غیبت بیل در رئال مادرید باعث شد تا مارکو آسنسیو شماره ۲۰ خود را با شماره ۱۱ که حالا دیگر به کسی تعلق نداشت عوض کند.

گرت بیل از سال ۲۰۱۳ و از زمانی که در انتقالی رکوردشکن در زمان خودش از تاتنهام به رئال پیوست، همیشه شماره ۱۱ را در این باشگاه بر تن می کرد. حالا و پیشاپیش فصل جدید بیل گزینه های محدودی برای انتخاب شماره پیراهن خود دارد.

آاس گزارش کرده است که پس از اینکه لوکا یوویچ فصل پیش به صورت قرضی به آینتراخت فرانکفورت پیوست، اکنون تنها شماره ۱۶ در رئال مادرید در دسترس است.

البته با توجه به جدایی رافائل واران، بیل می تواند به جز شماره ۱۶ انتخاب دیگری نیز داشته باشد.

کاسمیرو در حال حاضر شماره ۱۴ را در رئال مادرید می پوشد و با جدایی واران ممکن است او بخواهد پیراهن شماره ۵ را به تن کند. مخصوصا که هافبک ۲۹ ساله برزیلی در تیم ملی برزیل پیراهن شماره ۵ را می پوشد.

تغییر شماره کاسمیرو به این معنی است که بیل و دنی سبایوس، که به صورت قرضی در آرسنال بازی می کرد، می توانند شماره های ۱۴ و ۱۶ را تا پیش از آغاز فصل جدید لالیگا انتخاب کنند.

بیل در دوران حضورش در رئال مادرید دو قهرمانی در لالیگا، چهار قهرمانی در چمپیونزلیگ و یک کوپا دل ری را کسب کرده است.

با این حال رابطه او با زین الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید، تیره شد و او در برهه ای نیز قصد پیوستن به سوپرلیگ چین را داشت.

آینده بیل در رئال مادرید پس از بازگشت از تاتنهام نامشخص است، اما انتظار می رود که او تا پایان قرارداد خود در تابستان ۲۰۲۲ در برنابئو بماند.

همچنین شایعات زیادی نیز پیرامون پیوستن ستاره تیم ملی ولز به لیگ آمریکا پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر به گوش می رسد.

تگ ها


گرت بیل کاسمیرو رافائل وارانه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال