اشک‌های تاجر ژاپنی؛ با بلیت‌های المپیک گریه می‌کنم

کازونوری تاکیشیما رویای تماشای المپیک در شهر زادگاهش را داشت ولی پاندمی کرونا همه چیز را&#۱۶۰;باطل کرد....

به گزارش "ورزش سه"، عشق کازونوری تاکیشیما به بازی های المپیک از سال ۲۰۰۵ آغاز شد یعنی زمانی که او برای اولین بار مسابقه اسکیت روی یخ را دید و بلافاصله  بلیط های بازی های المپیک زمستانی ۲۰۰۶ تورینو در ایتالیا را خریداری کرد. او پس از آن دیگر درگیر المپیک شده بود.

از آن زمان  او برای حمایت از ژاپن در هر بازی المپیک در ۱۵ سال گذشته به سراسر جهان سفر کرده است و بنابراین تماشای این رویداد بزرگ در شهر زادگاهش توکیو یک رویا بود اما وقتی ممنوعیت تماشاگران به دلیل وضعیت Covid-۱۹ در ژاپن اعلام شد، این رویا تمام شد.

تاکیشیما نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار برای خرید ۱۹۷ بلیط (برای خود و دوستانش) هزینه کرده بود تا برای تماشای حداکثر رویدادهای ممکن در توکیو ۲۰۲۰ حاضر باشد.

تاکیشیما به سی.ان.ان گفت:« شور و شوقی باورنکردنی داشتم و هرچند پروسه خرید بلیت زمان‌بر و سخت بود ولی برای من صبر کردن کار ساده ای محسوب می شد.»

این تاجر ۴۵ ساله در زمینه املاک و مستغلات فعالیت دارد، اگر همه رویدادهای رزرو شده خود را تماشا می کرد، می توانست رکورد جهانی گینس را برای حضور در مسابقات المپیک بشکند. او اکنون پول بلیت های خریداری شده خود را پس می گیرد.

تاکیشیما گفت: « غمگین و اندوهگینم و وقتی به بلیت ها نگاه می کنم، از غصه گریه می کنم. واقعا غمگینم.»

علی رغم ناامیدی او می گوید که تسلیم نخواهد شد:« من تا روزی که بمیرم بازی های المپیک را از نزدیک تماشا خواهم کرد. دوره بعد از افتتاحیه تا اختتامیه را حاضر خواهم بود تا رکورد را به نام خود کنم.»

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن