خبر خوب صدری به پرسپولیسی‌ها؛ پول کالدرون جور شد

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس کار خود را آرام و بی حاشیه پیش می‌برد....

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش صدری با انتشار یک استوری در اینستاگرامش تاکید کرد منابع مالی برای پرداخت بدهی گابریل کالدرون تامین شده و پرسپولیس به زودی پول این سرمربی آرژانتینی را پرداخت خواهد کرد.


بدهی پرسپولیس به کالدرون مربوط به دوره مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد است که با وجود فرصتی که پرسپولیس برای صلح با مربی در صورت عدم نیاز به ادامه همکاری با وی داشت، از دست رفت. همچنین مشخص نشد که چرا کالدرون با وجود موفقیت و صدرنشینی پرسپولیس این تیم را ترک کرد تا تعهدهای مالی عجیب و غریب این باشگاه را در بر بگیرد و میراثی شوم برای آیندگان باشد.


پرسپولیس که به تازگی از شر پرونده برانکو رها شده، پرونده کالدرون را هم با معطلی زیاد در نهایت به سرانجام خواهد رساند. آنهم در شرایطی که زمان مناسب را برای خرید بازیکن خارجی از دست داده و حالا با مشقت و تلاش صدری پولی را جور کرده و به یان سرمربی آرژانتینی پرداخت خواهد کرد. پولی که دادنش برای پرسپولیس در شرایط اقتصادی امروز بیش از هر زمان دیگری دردناک است.


در هر صورت صدری که ظاهرا برنامه های دیگری را هم برای پرسپولیس و رفع مسائل و مشکلات مالی دارد،فعلا موفق شده این موانع را پیش رو بردارد و این مساله رضایت خاطر طرفداران پرسپولیس را فراهم کرده است. این خبری خوب قبل از بازی سرخ‌پوشان مقابل فولاد در هفته اول لیگ برتر محسوب می‌شود.


پرسپولیس هفته پرفشاری را پس از حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تجربه کرده و برای شروع فصل آینده ابتدا باید مسائل اداری خود را در شرایط ثبات حل کند. با توجه به قرارداد ۳ ساله با یحیی گل‌محمدی فعلا آنچه مدنظر و مورد نیاز پرسپولیس است، تقویت دربخش مدیریتی است.

تگ ها


مجید صدری پرسپولیس تهران