لیگ ملت‌های والیبال/ قهرمانی روسیه و سومی لهستان

تیم ملی روسیه با پیروزی مقابل آمریکا قهرمان لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شد و تیم ملی والیبال لهستان با پیروزی مقابل برزیل به عنوان سومی رسید....

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال روسیه بامداد امروز (دوشنبه- به وقت تهران) با پیروزی 3 بر یک مقابل آمریکا در سالن «کردیت یونیون وان» شهر شیکاگو برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی لیگ ملت‌های والیبال 2019 و جایزه یک میلیون دلاری این مسابقات رسید.
روس‌ها در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج 25 بر 23، 25 بر 21 و 25 بر 20 تیم میزبان را شکست دادند و تنها در ست دوم 20 بر 25 مغلوب آمریکا شدند. 
دیمیتری وولکوف 17 امتیاز برای روسیه و تیلور سندر 20 امتیاز برای آمریکا کسب کردند.


تیم ملی والیبال لهستان در حالی که سرمربی بلژیکی خود را به همراه نداشت با پیروزی 3 بر صفر مقابل برزیل به عنوان سومی و مدال برنز لیگ ملت های 2019 رسید.
لهستان که بازیکنان نامدار و باتجربه خود را در اختیار نداشت در سه ست متوالی با نتایج 25 بر 17، 25 بر 23 و 25 بر 21 برزیل را شکست داد. این پیروزی در حالی برای لهستان به دست آمد که ویتال هاینن، سرمربی این تیم بدون موافقت فدراسیون والیبال لهستان، شاگردانش در شیکاگو را ترک کرد و به لهستان برگشت تا در کنار بازیکنان اصلی تیم ملی این کشور باشد. 
تیم ملی لهستان، 4 روز پیش هم در آغاز مرحله نهایی لیگ ملت ها با نتیجه 3 بر 2، برزیل را شکست داده بود. 
تیم ملی ایران در این دوره از رقابت‌ها پنجم شد.

بیشتر ببینید:

لیگ ملت های والیبال؛ ۳ رالی برتر مسابقه روسیه - لهستان /ویدیو

لیگ ملت های والیبال؛ ۳ رالی برتر مسابقه آمریکا - برزیل /ویدیو

 

 

 

 

تگ ها


لیگ ملت های والیبال فینال لیگ ملت های والیبال 2019 قهرمانی والیبال روسیه والیبال