تکل روی پای طارمی پنالتی بود/ بازی پر از جنایت بود!

مدیر ارتباطات باشگاه پورتو گفت: ضربه به مهدی طارمی در دقیقه ۱۲ بازی با بلننس پنالتی بود....

به گزارش خبرنگار مهر، در پی تساوی تیم فوتبال پورتو در هفته هفدهم لیگ فوتبال پرتغال مقابل تیم بلننس، مسئولان و اعضای تیم پورتو به نحوه قضاوت «فابیو وریسیمو» داور مسابقه به شدت معترض شدند.

این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایانر سید تا پورتو دو امتیاز حساس را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست بدهد.

چند صحنه مشکوک در این مسابقه و بی توجهی داور برای گرفتن پنالتی به سود پورتو صدای «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو را هم درآورد و وی اعلام کرد که در این مسابقه به تیمش دستبرد زده شده است.

«فرانسیسکو مارکس» مدیر ارتباطات و اطلاعات باشگاه پورتو هم شب گذشته با انتشار پیام‌هایی تند، از داور مسابقه و کمیته داوران فوتبال پرتغال انتقاد کرد.

مارکس با انتشار فیلمی از برخورد بازیکن بلننس با مهدی طارمی در دقیقه ۱۲، تاکید کرد که کمک داور ویدئویی باید به داور مسابقه اعلام پنالتی می‌کرد. وی همچنین نوشت: «امروز پر از جنایت بود».

صحنه برخورد پای بازیکن بلننس به پشت پای مهدی طارمی (لباس سفید)

مدیر ارتباطات باشگاه پورتو در پیام تند دیگری نوشت: «یک روز آنها یکی از بازیکنان پورتو را می‌کُشند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد.»

البته برخورد طارمی و زمین خوردنش در محوطه جریمه حریف واکنش‌های دیگری هم در پرتغال در پی داشته است. به عنوان مثال بعضی از هواداران سایر تیم‌ها طارمی را به فریب داور و تلاش برای گرفتن پنالتی متهم کرده‌اند.

منتقدان طارمی که از او به عنوان یک «شیرجه رو» در محوطه جریمه حریفان یاد می‌کنند، تصویری از لحظه برخورد وی در بازی شب گذشته را منتشر کرده و به حالت طنز استخری را مقابل و حلقه نجاتی را روی بدن او طراحی کرده‌اند!

تگ ها


تیم فوتبال پورتو مهدی طارمی پرتغال