ثبت‌نام از کاندیدای انتخابات IWF تجدید خواهد شد

با توجه به تغییر اساسنامه فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، بار دیگر از کاندیداهای شرکت در انتخابات این فدراسیون ثبت‌نام به عمل خواهد آمد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، روز هفتم شهریور کلیات اساسنامه فدراسیون جهانی وزنه‌برداری با بیش از ۹۰ درصد آرا به تصویب رسید و نکات مدنظر IOC در اساسنامه اصلاح شد تا مجوز برگزاری انتخابات از سوی کمیته بین‌المللی المپیک صادر شود.

اساسنامه جدید روی سایت فدراسیون جهانی قرار گرفته و IWF از فدراسیون‌ها خواسته است برای کاندیداتوری اعلام آمادگی و مدارک خود را ارسال کنند.

کنگره انتخاباتی IWF قرار است طی دو روز ۲۰ و ۲۱ دسامبر در تاشکند ازبکستان برگزار شود. ازبکستان همچنین طی روزهای ۷ تا ۱۷ دسامبر نیز میزبان مسابقات جهانی بزرگسالان خواهد بود.

سال گذشته که ثبت‌نام از کاندیدای حضور در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به عمل آمد علی مرادی برای پست‌های ریاست، دبیرکلی، نایب رئیس اول و هیئت اجرایی کاندیدا شد. همچنین ایران در بخش‌های کمیته فنی، کمیته مربیان و کمیته پزشکی نیز کاندیدا داشت.

سال گذشته علاوه بر علی مرادی برای پست ریاست مایکل ایرانی از بریتانیا و اورسلا پاپاندرئا از آمریکا که هر دو سرپرستی فدراسیون جهانی را تجربه کردند به همراه محمد جلود از عراق، پیروس دیماس از یونان، ژو از چین، کارولینا لونداهل از فنلاند، ژانت توسوپبکووا از قزاقستان، استین از نروژ، محمد یوسف المنان از قطر و نیکو پولاد از رومانی ثبت‌نام کرده بودند.

اینطور که پیداست نمایندگان ایران همچون دوره گذشته در انتخابات ثبت‌نام خواهند کرد.

تگ ها


وزنه برداری