بمب نقل و انقالات بعدی را چلسی می ترکاند

در انگلیس ادعا می کنند که چلسی قصد دارد ماتایس دی لیخت ستاره هلندی یوونتوس را با مبلغی نجومی جذب کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی در انتقالات تابستانی ۲۰۲۱ قصد تقویت خط دفاعی خود را داشت ولی نتوانست جولز کُنده مدافع فرانسوی سویا را به خدمت بگیرد. رومن آبراموویچ مالک چلسی در نهایت رضایت داد که تیمش با همین داشته های دفاعی وارد فصل ۲۲-۲۰۲۱ شود ولی از آنجایی که آنتونیو رودریگر مدافع آلمانی چلسی در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد و تمایلی هم برای تمدید از خود نشان نداده، نیاز به جذب جانشین برای او حیاتی است.

برای این مهم، چلسی قصد جذب ماتایس دی لیخت را دارد. مدافع هلندی دو سال پیش با ۷۵ میلیون یورو از آژاکس به یوونتوس پیوست ولی در این مدت، یکی از سوژه های انتقادی همیشگی رسانه های ایتالیایی بوده است. او همچنان جایگاهی ثابت در یووه ندارد. دی لیخت فصل جاری در ۴ بازی به میدان رفته و به اسپتزیا و مالمو گل هم زده ولی در دو بازی مهم فصل برابر میلان و ناپولی روی نیمکت حضور داشت.

در قرارداد دی لیخت با یووه بند جدایی ۱۲۰ میلیون یورویی وجود دارد که از تابستان ۲۰۲۲ قابل فعال شدن است و طبق ادعای میرر، چلسی قصد دارد این بند را فعال کند. در این صورت دی لیخت گران ترین مدافع تاریخ فوتبال خواهد شد و البته می تواند اطمینان داشته باشد که در چلسی به وی جایگاهی ثابت تعلق خواهد گرفت.

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال