ذوب‌آهن 0- پرسپولیس 3؛ بازگشت پرسپولیس به جمع مدعیان

پرسپولیس در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود موفق به کسب پیروزی 3 بر 0 شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر پرسپولیس در روزی که میهمان ذوب‌آهن بود موفق به کسب پیروزی سه بر صفر شد.

بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد هر چند دفاع فشرده ذوب‌آهن کار را برای شاگردان کالدرون سخت کرده بود. روی یک ضدحمله و با توقف علیپور در محوطه جریمه پرسپولیسی‌ها در دقیقه 16 توسط ترابی از روی نقطه پنالتی به گل رسیدن دو و پس از این گل بود که ذوب‌آهن ناچار به جلو کشیدن شد. حملات ذوب‌آهن با بی‌دقیت مهاجمین این تیم و درخشش رادوشویچ راه به جایی نبرد و بازی در نیمه نخست با برتری یک گله پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم پرسپولیسی‌ها بیشتر در نیمه خودی حضور داشتند و به دنبال بهره بردن از ضدحملات بودند. روی یکی از این ضدحملات علی علیپور با حرکت در عمق موفق به گلزنی شد. این پایان کار نبود و مهدی ترابی در دقیقه 65 گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد. پس از گل سوم نیز پرسپولیسی‌ها در چند ضدحمله خطرناک ظاهر شدند. تعویض‌های تهاجمی منصوریان نیز سودی برای این تیم نداشت و بازی در نهایت با برتری 3 گله پرسپولیس به پایان رسید.

این هفتمین پیروزی فصل پرسپولیس بود و با سه امتیاز این بازی سرخ‌ها 22 امتیازی شدند و به رده چهارم جدول صعود کردند. ذوب‌آهن نیز برای ششمین بار با شکست از زمین خارج شد و با 11 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط:
ذوب‌آهن 0- پرسپولیس 3/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه بازی ذوب‌‌آهن 0- پرسپولیس 3/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن پرسپولیس هفته سیزدهم لیگ نوزدهم هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته سیزدهم لیگ برتر ایران هفته سیزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران پرسپولیس ذوب آهن ذوب آهن-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال