شوک به آنتونیو کونته؛ موج شیوع کرونا در تاتنهام

با مثبت شدن تست کرونای چند عضو باشگاه تاتنهام تمرینات این تیم مختل شده و ممکن است بازی هفته بعد سپیدپوشان لندنی برابر برایتون نیز به تعویق بیفتد....

 به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تست کرونای ۶ بازیکن و دو مربی تاتنهام در آستانه شروع برنامه پرفشار بازی‌‌های فوتبال انگلیس (از اواخر ماه دسامبر ۲۰۲۱ تا فوریه ۲۰۲۲) مثبت شده است و به این ترتیب آنها به قرنطینه رفته‌اند. حتی احتمال دارد که تعداد مبتلایان افزایش هم پیدا کند. هنوز هیچ تصمیمی درباره بازی‌های پیش روی تیم تحت هدایت آنتونیو کونته اتخاذ نشده و قرار است که فردا دور جدیدی از تست‌گیری از افراد مبتلا صورت بگیرد.

تاتنهام روز پنجشنبه هفته جاری در هفته پایانی از مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا در یک بازی محکوم به پیروزی به مصاف تیم رن فرانسه می‌رود و بعد از آن‌هم در لیگ برتر انگلیس میهمان برایتون خواهد بود. این در شرایطی است که تمرینات تیم سفیدپوش لندن در نتیجه شیوع کرونا دچار اختلال شده است.

در صورتی که نتیجه دور جدید تست‌های PCR بازیکنان تاتنهام مثبت شود، احتمال تغییر در برنامه بازی‌های این تیم وجود دارد. در ابتدای فصل جاری، تست کرونای دو تن از بازیکنان تاتنهام مثبت شد، اما تست‌های تکمیلی نتیجه تست‌های اولیه را نقض کرد.

تاتنهام از زمانی که آنتونیو کونته هدایتش را برعهده گرفته است، روند خوبی را در پیش گرفته و در رقابت‌‌های داخلی تن به شکست نداده است. در این مقطع تیم لندنی، برابر رقبایی مانند لیدز، برنتفورد و نوریچ به برتری رسیده است.

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال