باز هم وعده های پوچه؛ PSG پیشرفت خواهد کرد

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن معتقد است تیمش در آینده باز هم پیشرفت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در شبی که خیلی خوب بازی نکرد و بارها دروازه کیلور ناواس از سوی بازیکنان لایپزیش تهدید شد، ۲-۳ این تیم را مغلوب کرده و به صدر جدول گروه خود صعود کرد. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی و جوان پاری سن ژرمن به تمجید از سبک بازی حریف پرداخته و البته مدعی شد تیمش با گذشت زمان از این هم بهتر بازی خواهد کرد.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "من فکر می کنم ما بازی امشب را خوب شروع کردیم و در ادامه موفق شدیم به گل اول هم دست پیدا کنید، اما در ادامه لایپزیش شرایط را برای ما دشوار ساخت. البته نباید فراموش کرد حریف امشب ما موفق شده بود سه بار دروازه منچسترسیتی را باز کند.

لایپزیش همیشه تیمی بوده که توانسته موقعیت های گلزنی فراوانی ایجاد کند و آنها امشب نیز روی دروازه ما بسیار خطرناک ظاهر شدند. اما من فکر می کنم ما در نهایت شخصیت تیمی خود را در این دیدار به خوبی نشان دادیم. شرایط سختی بر مسابقه حاکم بود و ما به خوبی مبارزه کردیم.

ما از سازماندهی خوبی برخوردار بوده و توانستیم هر موقع می خواهیم حمله کنیم و در صورت لزوم نیز بازی را حفظ کنیم. پاری سن ژرمن در ادامه فصل و با گذشت زمان پیشرفت خواهیم کرد و من در این رابطه هرگز شک ندارم.

عملرد کیلیان امباپه هنگام بازی کردن در بین خطوط حریف فوق العاده است. ما لیونل مسی را با این توانایی درخشان ارسال پاس در اختیار داشته و همچنین از اشرف حکیمی و مندس نیز در کناره ها بهره می بریم، پس ارائه چنین سبکی طبیعی است. اما من قبول داریم که همچنان می توانیم در این سبک بازی نیز پیشرفت کنیم، اما این موضوع به زمان نیاز دارد."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو