نام کی‌روش از گزینه‌های هدایت الجزایر خارج شد

در فاصله یک روز از تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال نام این مربی از لیست گزینه های هدایت الجزایر خارج شد ......

در فاصله یک روز از تمدید قرارداد سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال نام این مربی از لیست گزینه های هدایت الجزایر خارج شد.
بعد از چهار شکست متوالی مقابل ایران، عربستان، کیپ ورد و پرتغال فدراسیون الجزایر رباح ماجر سرمربی سرشناس این کشور را اخراج کرد و مدعی شد به زودی یک نام بزرگ هدایت این تیم را برای رقابت های جام ملت های آفریقا 2019 در کامرون برعهده خواهد گرفت.
در این میان از هروه رنارد فرانسوی، کارلوس کی روش پرتغالی، وحید هلیل هودزیچ بوسنیایی و .. به عنوان گزینه های اصلی الجزایر نام برده می شد اما روزنامه ورزشی Le Buteur الجزایر امروز در خبری مدعی شد نه تنها نام هایی همچون رنار و کی روش از فهرست گزینه ها خارج شده اند بلکه حالا با حذف نیجریه از جام جهانی 2018 سران فدراسیون الجزایر به صورت جدی در پی عقد قرارداد با گرنات روهر سرمربی مشهور آلمانی هستند.
او که به تازگی قراردادش را با نیجریه تا سال 2020 تمدید کرده است با قراردادن بندی در این قرارداد امکان فسخ و کوچ به کشور دیگری را دارد از همین رو الجزایر در پی امضای قراردادی تا سال 2022 با مربی آلمانی است.

تگ ها


الجزایر فوتبال