نقل و انتقالات اروپا؛ سه‌شنبه ۸ مرداد

مروری داریم بر مهمترین اخبار نقل و انتقالات اروپا در ۲۴ ساعت گذشته و شایعات و حواشی فوتبال در قاره سبز...

تیم‌های مختلف اروپا و جهان این روزها در بازار نقل و انتقالات فعال‌تر از همیشه هستند.
به گزارش مدال، مروری داریم بر مهمترین اخبار نقل و انتقالات در روز گذشته:
*باشگاه اورتون موفق شد بعد از جلسات متعدد با سران یوونتوس، انتقال مویزه کین جواهر ارزشمند بانوی پیر را نهایی کند.
*شینجی اوکازاکی بازیکن باتجربه تیم‌ملی ژاپن به عنوان اولین بازیکن آسیایی قراردادش را با تیم فوتبال مالاگا اسپانیا امضا کرد.
*باشگاه اینترمیلان پس از ناکامی در جذب لوکاکو و ژکو می‌‌خواهد به سراغ کاوانی برود.
*یک سایت بلژیکی نوشت کاوه رضایی گزینه چهارم یا پنجم سرمربی این تیم است و باشگاه بروژ قصد دارد این بازیکن را به صورت قرضی به تیم سابق خود شارلوا برگرداند.
*روکو کومیسو مالک تیم فیورنتینا می‌خواهد پرینس بواتنگ را از بارسا خریداری کند.
*پاراتیچی و ندود قصد دارند در خصوص 8 بازیكن مدنظر باشگاه برای انتقال به سایر تیم‌ها با ساری مشورت بگیرند و فهرست خروجی‌های تیم را مشخص کنند.
*بغداد بونجاح بعد از درخشش در جام‌ملت‌های آفریقا حالا با پیشنهاد باشگاه موناکو روبه‌رو شده است.
*رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که باشگاه رئال مادرید برای جذب هم‌زمان نیمار و پوگبا دست به کار شده‌اند و برای جذب این دو ستاره هر کاری خواهند کرد.
*رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که هیچ پیشنهادی به باشگاه بارسلونا در راستای جذب فیلیپه کوتینیو ارائه نشده و احتمالاً او در فصل بعد نیز در نیوکمپ بماند.
*باشگاه رم برای جذب گونسالو ایگواین یک بار دیگر دست بکار شده و پیشنهادی جدید به باشگاه یوونتوس در این خصوص ارائه خواهد داد.

بیشتر ببینید:

آئودی کاپ؛ خلاصه بازی رئال مادرید 0 - 1 تاتنهام/ ویدیو

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات بارسلونا نقل و انتقالات رئال مادرید نقل_و_انتقالات منچستریونایتد نقل و انتقالات یوونتوس لیگ برتر انگلیس لیگ فرانسه سری آ ایتالیا لالیگا روملو لوکاکو ادین ژکو ادینسون کاوانی کاوه رضایی لیگ بلژیک کلوب بروژ کوین پرینس بواتنگ بغداد بونجاح نیمار جونیور پل_پوگبا فیلیپه کوتینیو گونسالو ایگواین سری آ لالیگا لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال