پپ گواردیولا برنامه آینده خود را فاش کرد

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی مدعی شد در لیگ برتر فقط هدایت این تیم را به عهده می گیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اخبار زیادی در مورد آینده پپ گواردیولا بعد از اتمام قرارداد با منچسترسیتی و احتمال حضور این سرمربی پرافتخار روی نیمکت یک تیم ملی از جمله برزیل یا اسپانیا منتشر شده است. پپ گواردیولا امروز در مصاحبه ای این علاقه را تایید کرده و البته اذعان داشت شانس حضور در عرصه ملی برای مربیان در دنیای فوتبال خیلی بالا نیست.

پپ گواردیولا گفت: "احتمال حضور در تیم ملی انگلیس؟ گرت ساوت گیت عملکرد فوق العاده ای داشته است. وقتی کارم اینجا تمام شد، دوست دارم لذت حضور در مسابقات یورو یا جام جهانی را تجربه کنم. من می دانم که پیدا کردن چنین شغلی آسان نیست، زیرا به طور معمول موقعیت های کمی وجود دارد.  اگر این اتفاق رخ داد نیز مشکلی نیست، در یک تیم باشگاهی کار خواهم کرد.

اما در انگلیس، همیشه در منچسترسیتی خواهم بود. اگر روزی مجبور به بازگشت باشم و سیتی نیز من را بخواهد، به این تیم بازخواهم گشت. فکر نمی‌کنم در تیم دیگری در انگلیس کار کنم و من بخشی از این باشگاه هستم. سال‌ها پیش هرگز فکر نمی‌کردم در منچسترسیتی را کار کنم و وقتی اینجا آمدم نیز هرگز فکر نمی‌کردم شش فصل در این باشگاه باشم.  زندگی آینده را به شما دیکته می کند و بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

گرت ساوت گیت عملکردی فوق العاده داشته و به مرحله نهایی جام جهانی و قهرمانی اروپا رسیده که این موفقیت بزرگی برای فوتبال انگلیس است. امیدوارم قرارداد او برای سال‌های بیشتری تمدید شده و اگر خود گرت هم راضی بود، این اتفاق رخ دهد، زیرا اتحادیه فوتبال انگلیس نیز از این همکاری رضایت دارد."

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال