رد استعفای نویدکیا؛ باشگاه سپاهان بیانیه داد

باشگاه سپاهان با صدور بیانیه‌ای به حواشی چند ساعت گذشته واکنش نشان داد و خبر استعفای سرمربی این تیم را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه" در ساعات گذشته سایت‌های خبری با انتشار مطلبی غیرمنتظره، خبر از استعفای محرم نویدکیا بعد از جلسه شب گذشته با مدیران باشگاه سپاهان دادند؛ خبری که در ابتدا با موضع سکوت مدیران باشگاه سپاهان همراه شد تا شایعات ضد و نقیضی برای صحت آن به میان بیاید.

اما حالا با گذشت چند ساعت از اخبار و شایعات درباره استعفای نویدکیا، باشگاه سپاهان با صدور بیانیه‌ای ۵ بندی نسبت به این حواشی واکنش داشته و این مسئله را تکذیب کرده است.

در بیانیه باشگاه سپاهان آمده:

۱- هر گونه اخبار باشگاه سپاهان از طریق کانال‌های معتبر و رسمی مرتبط اعلام می‌شود.


۲- با توجه به تعطیلات لیگ برتر جلسه ارزیابی، اقدامات و فعالیت‌ها در نیم فصل اول و همچنین برنامه‌های اجرایی و راهبردی برای تیم فوتبال سپاهان در نیم‌فصل دوم، مسابقات آسیایی و همچنین فصل آتی در جلسه پنج ساعته مشترک بین اعضای هیات مدیره باشگاه، سرمربی تیم فوتبال محرم نویدکیا و مدیریت تیم رضا فتاحی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه راهبردهای لازم تدوین و با هماهنگی هیات مدیره، مدیریت باشگاه و سرمربی تیم برای بهره‌وری مناسب‌تر و رفع هر گونه نقیصه برنامه ریزی و اقدامات ممکن، در دستور کار قرار گرفت.


۳- به اطلاع همگان می‌رساند هیچ گونه بحثی خارج از موضوعات فوق مطرح نبوده و هیات مدیره باشگاه در جلسه مذکور بر حمایت از محرم نویدکیا تاکید کرد.


۴- با آرزوی سلامتی برای همگان به اطلاع می‌رساند از اواسط روز گذشته محرم نویدکیا به علت کسالت و سرماخوردگی شدید تحت درمان کادر پزشکی باشگاه قرار گرفت و طی تماسی تصویری که لحظاتی قبل توسط مدیریت باشگاه با محل بستری او برقرار شد، نویدکیا ضمن ابلاغ سلام و تحیت به همه علاقه‌مندان، شایعه مطرح‌شده مبنی بر استعفا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ موکدا تکذیب و اظهار تعجب کرد.


۵- مجموعه سپاهان متشکل از هواداران، هیات مدیره و پرسنل باشگاه، سرمربی و دیگر اعضای تیم فوتبال در راستای عملکرد مناسب‌تر در خور نام و تاریخ باشگاه بر اساس همت و تدبیر مشترک، هماهنگ و همدل اقدام خواهد کرد.

به امید موفقیت فوتبال ملی و باشگاهی ایران

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا