می‌دانستیم بازی سختی مقابل شهداب داریم

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین پس از شکست تیمش مقابل شهداب یزد گفت: می‌دانستیم کار سختی مقابل تیم پر مُهره شهداب یزد در پیش داریم....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری قزوین با نتیجه سه بر صفر مغلوب تیم شهداب یزد شد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین پس از شکست تیمش گفت: می‌دانستیم کار سختی مقابل شهداب داریم، تیم پر مهره‌ای که نتایج خوبی کسب کرده و در شروع دور برگشت نیز موفق شد قهرمان نیم فصل مسابقات را شکست دهد.

وی ادامه داد: پاسور خارجی تیم دیشب به ایران رسید و این اولین جلسه‌ای بود که با او کار کردیم. یک بازیکن خارجی دیگر نیز در پست دریافت‌کننده قدرتی به تیم اضافه کرده‌ایم که او نیز امروز به دلیل خستگی نتوانست در تیم بازی کند چرا که چهار صبح به ایران رسید.

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین تأکید کرد: بازیکنان نتوانستند برنامه‌ها را در زمین اجرا کنند. به عمده‌غیاثی و میرحسینی این پیروزی را تبریک می‌گویم. تیم شهداب نمایش خوبی در زمین ایفا کرد. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم و از بازیکنان خارجی خود استفاده کنیم و آنها نیز پاسخگوی اعتماد ما باشند.

آرمات در پایان در مورد وضعیت تیم شهرداری قزوین گفت: تیم را برای بقا در لیگ برتر بسته‌ایم. در ابتدا سعی می‌کنیم به این هدفمان برسیم و در ادامه نیم‌نگاهی به حضور در مرحله پلی‌آف خواهیم داشت. توانایی تیم بالاست. فقط باید کمی هماهنگ‌تر شوند تا بتوانم قولی که داده‌ام یعنی روند رو به صعود را داشته باشیم.

تگ ها


مسعود آرمات تیم والیبال شهداب یزد تیم والیبال شهرداری ورامین لیگ برتر والیبال