می‌خواهیم به افتخار مارادونا بارسا را شکست دهیم

فابیان روئیز ستاره ناپولی از انگیزه بالای تیمش برای انتقام‌جویی از بارسا خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پنج‌شنبه شب بارسلونا و ناپولی در بازی رفت پلی‌آف لیگ اروپا دیدار خواهند کرد. بارسا نتوانست به یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند و با سوم شدن در گروه خود، راهی پلی‌آف لیگ اروپا شد. برای رسیدن به دور بعدی این رقابت‌ها بارسا باید برابر ناپولی تیم سوم جدول سری‌آ ایتالیا قرار بگیرد. دو تیم سال 2020 در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که در بازی رفت حساب کار 1-1 مساوی شد ولی در بازی برگشت، بارسا در نوکمپ 3-1 به پیروزی رسید.

 

فابیان روئیز هافبک ملی‌پوش اسپانیایی ناپولی در آستانه این بازی به آاس گفت:« این بازی به‌خاطر مارادونا یک بازی سنتی و تاریخی است. او در ناپولی یک اسطوره است و برای بارسا نیز دو فصل بازی کرد. اینجا مارادونا محبوبیتی بی نظیر دارد و پس از مرگش شهر را غم و اندوه فرا گرفت. می‌خواهیم به افتخار او بارسا را شکست دهیم.»

 

روئیز ادامه داد:« البته ما یک انگیزه خوب هم برای انتقام جویی داریم. دو سال پیش برابر بارسا در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به شکلی غیرمنصفانه 3-1 شکست خوردیم و حذف شدیم. نتیجه پایانی، بیانگر اتفاقات درون زمین نبود و بیش از اندازه تنبیه شدیم. بارسا تیم بزرگی است ولی ما هم در بهترین فرم قرار داریم و به خودمان مطمئنیم. بازی برابری خواهد بود و امیدوارم این بار نتیجه شکل دیگری رقم بخورد.»

 

تگ ها


فوتبال جهان مارادونا بارسلونا ناپولی UEFA Champions League فوتبال