گل‌محمدی: درباره استعفا صحبتی ندارم

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که درباره شایعه استعفا بعدا صحبت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با فولاد حضور یافت و درباره این دیدار گفت: فردا یکی از مهمترین بازیهای فصلمان را در پیش داریم و مقابل یک تیم خیلی خوب در فاز دفاعی و هجومی بازی خواهیم کرد. فکر می‌کنم یکی از تیمهای خوب لیگ هستند و بازی کردن جلوی این تیم برای هر تیمی دشوار است. ما هم شرایط خوبی از نظر فنی داریم و باتوجه به بازی خوب مقابل ذوب آهن انجام دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم، باید همان روند را ادامه دهیم و همان بازی را انجام دهیم.

وی افزود: فولاد فضای زیادی را در اختیار ما نخواهد گذاشت اما باید سعی کنیم از کمترین فضا و فشردگی حریف بهترین استفاده را کنیم. باید بتوانیم توپ را خوب به جریان بیاندازیم و از عمق یا کناره‌ها به دروازه حریف نزدیک شویم. بازی راحتی برای هر دو تیم نخواهد بود و باتوجه به بازیکنانی که در هر دو تیم وجود دارد، شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از سوی هر دو تیم خواهیم بود. باید سه امتیاز را باتوجه به شرایط جدول کسب کنیم و این سه امتیاز خیلی به ما کمک خواهد کرد. با تمام وجود و انگیزه بالا، می‌رویم که یک بازی خوب را انجام دهیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

ما فردا یک بازی خیلی مهمی را پیش رو داریم و صحبت‌های مطرح شده، چیزی جز بهم زدن تمرکز برای ما نخواهد داشت. اجازه بدهید فردا با تمرکز بالا برویم بازی کنیم و به این سوالات بعدا پاسخ خواهیم داد.

ادامه دارد...

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال