گل‌محمدی: هیچ اولتیماتومی به پرسپولیسی‌ها ندادم

سرمربی پرسپولیس شایعه مربوط به اولتیماتوم خود به بازیکنان برای تمدید قرارداد را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با رد شایعه‌ای مبنی بر دادن اولتیماتوم سه روزه به بازیکنان تیمش برای تمدید قرارداد با باشگاه گفت: چنین چیزی اصلا صحت ندارد. تا جایی که می‌دانم باشگاه در تلاش است که قرارداد بازیکنان را تمدید کند و اکنون همه چیز در اختیار خود بازیکنان و باشگاه است که امیدوارم این موضوع بدون هیچ مشکلی نهایی شود. 

گل‌محمدی ادامه داد: همیشه گفته‌ام که این بازیکنان بی‌نظیر هستند و به کار با آنها افتخار می‌کنم. زمانی که به پرسپولیس برگشتم اولین چیزی که توجهم را جلب کرد روحیه پیروزی‌طلبی و سیری‌ناپذیری این بازیکنان در راه موفقیت بود. 

سرمربی پرسپولیس در پایان ابراز امیدواری کرد بازیکنان تیمش با توافق و مذاکره با باشگاه، هر چه زودتر در تمرینات حضور یافته و آنها برنامه آماده سازی خود برای فصل آتی و خصوصا دیدار با استقلال تاجیکستان را در لیگ قهرمانان دنبال کنند: بازیکنان ما در این دو فصل با وجود همه مشکلات و سختی‌ها، تاریخ‌سازی کرده‌اند و شایسته بهترین‌ها هستند. امیدوارم بهترین اتفاقات در این زمینه رقم بخورد و بتوانیم هرچه زودتر همه نفرات را در تمرینات در اختیار داشته باشیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی