گل‌محمدی: در روزهای سخت بهتر نتیجه می‌گیریم

یحیی گل‌محمدی می‌گوید حضور هواداران و میزبانی الهلال، شرایط را برای پرسپولیس سخت می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با الهلال صحبتهایش را با تشکر از میزبانی عربستانی‌ها آغاز کرد: قبل از اینکه بخواهیم درباره بازی صحبت کنیم، جا دارد از میزبانی عربستانی‌ها، باشگاه الهلال و فدراسیون عربستان تشکر کنیم، به خاطر استقبال گرم و میزبانی خوبی که داشتند تشکر کنیم.

او در ادامه با اشاره به حضور در عربستان گفت: در هر صورت کشور ما و عربستان مشترکات دینی زیادی دارند. ما به عنوان یک گروه ورزشی، باید بتوانیم این دوستی و صلح را بیشتر در بین دو کشور برقرار کنیم و باعث ارتباطات بهتری بین دو ملت و دولت بشویم. امیدوارم ما بتوانیم سفیران خوبی برای این موضوع باشیم تا رابطه خوبی بین دو کشور برقرار شود.

وی با اشاره به بازی با الهلال عنوان کرد: بازی حساسی را در پیش داریم، بازی ای که می‌تواند برای هواداران ما پیام آور شادی باشد. بازی بزرگی خواهد بود. هر دو تیم به لحاظ فنی بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم فردا شاهد بازی باکیفیت و از نظر فوتبالی در سطح بالایی باشد. مطمئنم این یک فینال زودرس در فینال لیگ قهرمانان است که بین این دو تیم برگزار می‌شود.

یحیی درباره اهمیت بازی با الهلال اظهار داشت: خیلی خوب می‌شد که ما در فینال همدیگر را می‌دیدیم اما به خاطر قرعه در این مرحله بازی می‌کنیم. امیدوارم بازی خوبی را انجام دهیم. کاری که برای بازی فردا انجام دهیم این است که باید پرسپولیسی باشیم و پرسپولیسی فکر کنیم. همیشه با سختی ها و مشکلاتی که این تیم دارد، نشان داده که بازیکنان بزرگی و در روزهای سخت، نشان داده که تصمیم‌گیری‌های خوبی دارد.

* ادامه دارد...

گل‌محمدی درخصوص حضور هواداران گفت: باتوجه به حضور هواداران و میزبانی الهلال بازی سختی را پیش رو داریم، باید تمرکز کافی داشته باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم. در مجموع امیدوارم بازی خوب و لذت بخشی از طرف هر دو تیم باشد.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی