می‌خواهم در پاس گل با دی بروین رقابت کنم

بنجامین مندی، مدافع چپ منچسترسیتی، قصد دارد با کوین دی بروین بر سر دادن بیشترین پاس گل در این تیم، رقابت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مندی که در سال ۲۰۱۷ از موناکو به منچسترسیتی پیوست، در این مدت به دلیل مصدومیت های پیاپی، بیشتر دور از میادین بود. او در این فصل در ۲۳ بازی، تنها ۴ پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرد اما تاکید کرد که هواداران سیتی هنوز بهترین بازی هایش را ندیده اند.

 مندی به اسکای اسپورتس گفت:" شخصا نمی توانم بگویم که شرایطم خوب است زیرا اگر بگویم خوب است، خودخواهانه است، مثل اینکه بگویم جاه طلبی ندارم.

اول از همه، به خاطر کسانی که به من باور دارند و من را به منچسترسیتی آوردند، به هوادارانی که به ورزشگاه می آیند و طرفداران سراسر دنیا، مردمی که برای دیدن بازی های ما می آیند، به خاطر آنها ناراحتم.

دوست داشتم کار دیگری انجام بدهم اما نمی توانم زیرا مصدوم بودم. شرایط آسان نبود و به خاطر آنهاست که می جنگم و می خواهم بجنگم و می خواهم نشان دهم که چرا منچسترسیتی من را به خدمت گرفت. این نگرش من از ابتدای مصدومیت بود. من سخت تلاش می کنم تا به بهترین سطح برسم. ما می توانیم هر روز پیشرفت کنیم و بنجامین مندی واقعی را در اختیار منچسترسیتی بگذاریم.

گاهی اوقات با کوین دی بروین صحبت می کنم و به او می گویم "وقتی به آمادگی ۱۰۰ درصد برسم، می خواهم در تعداد پاس گل با او رقابت کنم". او پادشاه است، او در سطح بسیار بسیار بالایی است و همین باعث می شود که بخواهید بهتر و بهتر شوید. او امسال انگیزه زیادی به من داد."

بیشتر بخوانید:
اگر رئال صدرنشین بود، قهرمان لالیگا اعلامش می‌کردند!
لایپزیش به لیورپول: ورنر را ارزان نمی‌فروشیم
اینتر قصد فروش لائوتارو را ندارد

 

تگ ها


کوین دی بروین فوتبال جهان بنجامین مندی منچستر سیتی فوتبال