به بکام گفتم رئال قهرمان می شود، به من خندید!

گونسالو ایگواین ژانویه ۲۰۰۷ از ریورپلاته به رئال پیوست و در پایان همان فصل نیز قهرمانی لالیگا را تجربه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ژانویه ۲۰۰۷ رئال مادرید با هدایت فابیو کاپلو امتیازات زیادی را از بارسا عقب بود و کمتر کسی برای این تیم شانس قهرمانی قائل بود. بارسا مدافع عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ بود و روند رو به رشدی را طی می کرد ولی در پایان فصل رئال مادرید به طرزی شگفت انگیز و با استفاده از لغزش های بارسا امتیازات را جبران کرد و با امتیاز برابر و به دلیل برتری در بازی های رودررو توانست قهرمان شود. فصلی به که به فصل ریمونتادا معروف شد.

در انتقالات زمستانی، رئال گونسالو ایگواین را از ریور و گاگو را از بوکاجونیورز آرژانتین جذب کرد و به خصوص ایگواین با گل های سرنوشت سازش نقش مهمی در قهرمانی رئال ایفا کرد. گل دقیقه ۹۳ او به اسپانیول که باعث برتری ۴-۳ رئال شد، هنوز در خاطر دوست داران رئال باقیمانده است.

ایگواین در مصاحبه با لاناسیون و در مورد فصل قهرمانی با رئال در ۰۷-۲۰۰۶ گفت:« ژانویه به رئال پیوستم و در اولین ضیافت شام باشگاه متوجه شدم این تیم توان قهرمانی را دارد. یادم است که به پدر و مادر و برادرم نیز این را گفتم و همه تعجب کردند.

طبیعی هم بود چون هنوز ۵ ماه تا پایان فصل باقی بود و ما امتیازات زیادی با بارسا فاصله داشتیم. حتی به دیوید بکام هم گفتم که قهرمان می شویم و او به من خندید. در نهایت اما چه اتفاقی افتاد؟ بله؛ قهرمان شدیم.

چندی پیش با بکام حرف می زدم و یاد آن خاطره را کردیم. آن یکی از جادویی ترین قهرمانی های دوران فوتبالم بود.»

تگ ها


دیوید بکام ایگواین یوونتوس رئال مادرید بارسلونا