فن دایک: درس‌های زیادی از فینال پارسال گرفتم

فن دایک می‌گوید با تجربه شکست پارسال، به فکر قهرمانی در فینال مادرید است...

 مدافع هلندی لیورپول می‌گوید تیمش لایق حضور در فینال لیگ قهرمانان بوده است.

به گزارش مدال، لیورپول فردا شب در واندا متروپولیتانو در فینال لیگ قهرمانان به مصاف تاتنهام خواهد رفت و ویرجیل فن دایک معتقد است علیرغم ارائه نمایشی پر فراز و نشیب در مرحله گروهی، لیورپول با قدرت به فینال راه یافته و وی امیدوار است اتفاقات فینال فصل قبل برابر رئال مادرید تکرار نشود.

فن دایک در حاشیه آخرین تمرین لیورپول گفت: "به غیر از گل‌ها، چیز دیگری از فینال فصل قبل ندیدم و آنها نیز همه جا به نمایش گذاشته می‌شود. شب دشواری بود اما درس‌های فراوانی برایم داشت و من نیز می‌توانستم عملکرد بهتری برابر رئال مادرید ارائه دهم. بیشتر اتفاقات آن فینال معطوف به تجربه بود اما امسال نیز ما عملکردی ویژه داشته و حالا قصد داریم در فینال با تمام توان حاضر شویم و امیدوارم این برای کسب قهرمانی کافی باشد.

من فکر می‌کنم که ما همیشه شرایط را برای خودمان مشکل می‌کنیم. نمایش ما در بازی های دور گروهی خصوصا برابر ناپولی ضعیف بود، اما در بلگراد عملکرد بسیار خوبی ارائه دادیم.

در بازی آخر برابر ناپولی با کمک واکنش آلیسون موفق به صعود شدیم و بعد از مرحله گروهی توانستیم بایرن مونیخ و سپس پورتو را حذف کنیم. در مرحله حذفی عملکرد لیورپول بسیار خوب بود و حالا ما در جایی قرار داریم که لایق رسیدن به آن بودیم."

اخبار مرتبط:

کلوپ: مربی بدشانسی نیستم/ نسبت به پارسال باتجربه‌تر هستیم

تگ ها


واندا متروپولیتانو فینال مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا مدافع هلندی ویرجیل فان‌دیک تاتنهام UEFA Champions League فوتبال