ده ‌روسی و رد پیشنهاد مربیگری بوکاجونیورز

دنیله ده‌روسی ممکن بود پس از بازنشستگی از فوتبال با پیراهن بوکا، کار مربیگری را نیز از همین باشگاه شروع کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از حدود دو دهه بازی کردن در ترکیب رم، دنیله ده‌روسی یک سال قبل از این تیم جدا شده و مقصدی عجیب به نام بوکاجونیورز را انتخاب کرد. اما دوران حضور دنیله ده روسی در آرژانتین به دلیل مصدومیت چندان طولانی نبود و او مدتی قبل از فوتبال خداحافظی کرد. 

نیکولاس بوردیسو که فصل ۱۱-۲۰۱۰ با ده‌روسی  هم‌تیمی بود و اکنون مدیر ورزشی بوکاست، فاش ساخت که به این بازیکن پیشنهاد مربیگری بوکا داده بود:« دنیله شروع خوبی داشت و کیفیت خود را در همان بازی‌های ابتدایی نشان داد و این مسئله تا زمانی که مصدوم شد ادامه داشت. اشتباه او برگشتن زودتر از زمان موعد بود زیرا دوباره مصدوم شد. برای یک بازیکن با سن او، غیبت طولانی مدت آسان نیست. او مجبور شد تا کیفیتش را دوباره نشان دهد. این مسئله برای او سخت بود.»


بوردیسو در ادامه گفت:« با او ملاقات کردم و درباره بوکا صحبت کردیم. برنامه او این بود که در بوینس آیرس بماند و ارتباط خود را با بوکا حفظ کند؛ چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی. او به مربیگری مشتاق بود ولی در نهایت تصمیم دیگری گرفت. بازگشت او به ایتالیا امری شخصی بود. شاید خانواده او نتوانسته بودند با شرایط هماهنگ شوند. افسوس، چرا که ده‌روسی می ‌توانست چیزهای زیادی به بوکا ارائه دهد.»

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


آ اس رم بوکاجونیورز تیم ملی آرژانتین دانیله ده روسی نیکلاس بوردیسو فوتبال جهان بوكا جونيورز لیگ برتر آرژانتین فوتبال