یک روز فراموش نشدنی برای جوان استقلالی (عکس)

امیرعلی صادقی در روزی که با انتخاب کاربران سایت AFC به عنوان با استعدادترین بازیکن زیر ۲۳ سال آسیا معرفی شد، یک پاس گل خوب به کوین یامگا داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در بازار نقل و انتقالات تابستانی ۳ بازیکن جوان را از سایپا به خدمت گرفت. پس از امیرحسین حسین زاده که نخستین خرید آبی ها برای فصل جدید بود، فرهاد مجیدی روی ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی نیز دست گذاشت که در این میان، جلالی نامدارتر از دو نفر دیگر بود اما با این وجود، دو جوان آینده دار دیگر در ترکیب استقلال خوش درخشیده اند.

چند روز پیش بود که وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با برپایی یک نظرسنجی، از کاربران خود درخواست کرد تا با استعدادترین بازیکن حاضر در رقابت های مقدماتی جام زیر ۲۳ ساله های آسیا را انتخاب کنند که روز گذشته و با پایان این رأی گیری، امیرعلی صادقی بازیکن جوان و جدید استقلال با ۸۵ درصد آراء رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

در ادامه نیز این بازیکن فرصت حضور کوتاه اما درخشانی را در بازی به دست آورد و توانست نمره قبولی کسب کند. صادقی در دقیقه ۸۳ جایگزین امیرحسین حسین زاده شد اما در همین مدت کوتاه، تمامی پاس هایش به درستی به مقصد رسیدند و با یک پاس در عمق زیبا برای کوین یامگا، او را در موقعیت گلزنی قرار داد و بازیکن خارجی آبی ها نیز قدر این پاس طلایی را دانست و توپ را وارد دروازه ذوب آهن کرد.

نکته جالب اینکه امیرعلی صادقی در مدت زمان کمی که در زمین حضور داشت، بجز یک پاس گل، ۲ پاس کلیدی نیز برای هم تیمی هایش ارسال کرد و این مسئله باعث شد تا او با وجود مدت زمان کم حضور در میدان، نمره بالایی را دریافت کند و یکی از خوب های استقلال در اصفهان باشد.

صادقی پس از این بازی باید راهی تاجیکستان شود تا در مسابقات مقدماتی زیر ۲۳ سال آسیا برای تیم ملی امید به میدان برود. مهدی مهدوی کیا نیز حتما روی درخشش این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است چرا که صادقی در بازی های تدارکاتی تیم امید، یکی از بازیکنان موثر و اصلی تیم مهدوی کیا بود.

تگ ها


امیرعلی صادقی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال