گل گهر طوفانی و بدترین شروع تراکتور

فوتبال روی بدش را به تراکتور نشان داد و این تیم بدترین شروع را در تاریخ لیگ برتر تجربه کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، نتیجه ای که در بازی گل گهر – تراکتور رقم خورد از سوی خوش بین ترین تماشاگر گل گهر و بد بین ترین تماشاگر تراکتور قابل پیش بینی نبود. در بازی دو تیم ۵ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد که سهم گل گهر ۴ گل بود. بازی خوب شاگردان امیر قلعه نویی در نیمه اول تحسین بر انگیز بود و به نظر می رسد امتیازات از دست رفته در فصل گذشته که موجب شد کسب سهمیه حضور درلیگ قهرمانان آسیا را از دست دهند آنها را تهییج کرده که شروع طوفانی در فصل جاری داشته باشند. هر چند بازی تهاجمی و رو به جلوی آنها در نیمه دوم به اندازه نیمه دوم نمود نداشت و در نهایت تراکتور یک از گل های خورده را جبران کرد. 

به همان اندازه که گل گهر در این بازی خوب بود تراکتور بد بازی کرد. به خصوص در یارگیری در منطقه یک سوم دفاعی. شاگردان فیروز کریمی  در منطقه یک سوم دفاعی هم فضا را به تیم حریف دادند و هم در یارگیری من تو من اصلا موفق نبودند و در نهایت در همان ۲۶ دقیقه اول ۴ گل خوردند. هر چند تراکتور در نیمه دوم یک گل زد و یک بر صفر برنده شد اما این برای تغییر نتیجه بازی کافی نبود و این گل گهر بود که برتری ۴-۱ را جشن گرفت و به رختکن رفت. حالا گل گهر با این شروع خوب با روحیه ای خوب در انتظار هفته های بعدی خواهد بود و با این پیروزی بی شک نشان داد در فصل جاری می خواهد تنه به تنه مدعیان حرکت کند. 

اشتباهات انفرادی (البته که در فوتبال معنی خاصی ندارد به این خاطر که فوتبال یک بازی تیمی است؛) ضربه بدی در همان دقایق ابتدایی بازی به تراکتور زد و در ادامه این تیم نتوانست از نظر روحی و روانی به خود بیاید و در نهایت زمانی متوجه شد که باید برای جبران نتیجه تلاش کند که کار از کار گذشته بود. شاگردان فیروز کریمی امروز به خوبی متوجه شدند دست کم گرفتن تیم حریف یا با غرور بازی کردن و یا تصور کردن اینکه بازی آسانی را پیش رو دارند جریمه بدی به دنبال خواهد داشت. نتیجه ای که در بازی امروز رقم خورد یک درس خوب برای تراکتور بود. این نتیجه در تابلوی نتایج ثبت شد. اما گل گهر با این برد همه راه منجر به هدف را طی نکرده است و تراکتور هم با این شکست از هدف دور نمی شود. فرصت برای جبران در هفته های پیش رو وجود خواهد داشت.

تگ ها


تراکتور گل گهرسیرجان