به لطف طارمی؛ پورتو تهاجمی ترین تیم پرتغال

پورتو تهاجمی ترین تیم در لیگ برتر پرتغال به حساب می آید؛ با ۲۱ گل زده در ۹ مسابقه. معدل گلزنی این تیم در هر بازی ۲.۳۳ است....

به گزارش "ورزش سه"، فصل گذشته هم پورتو تهاجمی ترین تیم لیگ برتر پرتغال بود اگر چه در نهایت بر جام بوسه نزد. اما این فصل و هم اکنون پورتو با برتری ۳-۱ در برابر توندلا که زننده هر سه گل مهدی طارمی بود شمار امتیازات خود را به عدد ۲۳ رساند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تیم اسپورتینگ در صدر جدول ایستاد. 

هت تریک مهدی طارمی جدا از اینکه پورتو را به صدر جدول در لیگ برتر پرتغال رساند موجب شد خود او هم در صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال قرار بگیرد. با ۷ گل زده در ۹ مسابقه. جالب اینکه رقیب مهدی طارمی برای کسب عنوان آقای گلی دیاز به حساب می آید که همبازی او محسوب می شود. دیاز تا به اینجای کار ۶ گل برای تیم پورتو به ثمر رسانده است و این دو مهاجم زننده ۱۳ گل از ۲۱ گل پورتو در ۹ هفته سپری شده از لیگ برتر پرتغال بودند. 

نمایش درخورتحسین مهدی طارمی و دیاز در خط حمله پورتو موجب شدند تا این تیم در فصل جاری هم همانند فصل گذشته تهاجمی ترین تیم لیگ برتر پرتغال به حساب بیاید و در صورت ادامه این روند پورتو این فصل شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر پرتغال خواهد داشت. البته همان طور که می بینید اسپورتینگ سایه به سایه پورتو حرکت می کند و اکنون تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول ایستاده است.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال