نه؛ مسی هیچ پاسخی به پیشنهاد بارسلونا نداده

بر خلاف ادعایی که کادنا کوپه مطرح کرده، هنوز بین لیونل مسی و باشگاه بارسلونا توافقی حاصل نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، تنها ۷ دیگر از قرارداد لیونل مسی با بارسلونا باقیمانده و او دیگر چیزی تا تبدیل شدن به بازیکن آزاد فاصله ندارد. اتفاقی که هرگز مطلوب باشگاه بارسلونا نیست.

خوان لاپورتا رئیس بارسلونا هفته گذشته در جریان یک مصاحبه تاکید کرد که اصلا انتظار ندارد از مسی پاسخ منفی بشنود و مطمئن است که فوق ستاره آرژانتینی قراردادش را تمدید می کند. 

در همین رابطه روز گذشته کادنا کوپه ادعا کرد که لیونل مسی پاسخ مثبت خود را به خوان لاپورتا داده و اینکه او تا پنجشنبه یعنی فردا قراردادش را تمدید خواهد کرد اما واکنش اسپورت و موندودپورتیوو دو نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا متفاوت بود. هر دو گزارش داده اند که هرچند روند تمدید با مسی خوب پیش می رود ولی فوق ستاره آرژانتینی هیچ پاسخ مثبتی به باشگاه نداده است.

در واقع هنوز توافق قطعی بین دو طرف حاصل نشده چرا که پیشنهاد بارسلونا به مسی جنبه رسمی ندارد. به این ترتیب آینده لیونل مسی در بارسا همچنان مبهم است؛ هرچند امیدواری ها نسبت به گذشته برای تمدید او بیشتر شده است.

طبق این گزارش، باشگاه تا زمانی که مسی پاسخ مثبت خود را ندهد، هیچ جزئیاتی از پیشنهاد مطرح شده به این بازیکن را منتشر نخواهد کرد. گفت و گو ها ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

تگ ها


لاپورتا لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال