شب پر ماجرای زاهدی پس از خروج اللهیار

مهاجم ایرانی بلندقامت زوریا لوهانسک در جریان شکست تیمش مقابل راپیدوین اتریش یک گل به ثمر رساند....

به گزارش "ورزش سه"،  در یکی از مسابقات دور برگشت مرحله نهایی پلی‌آف لیگ کنفرانس اروپا، تیم فوتبال زوریا لوهانسک که اللهیار صیادمنش را برخلاف بازی گذشته‌اش در ترکیب ابتدایی و شهاب زاهدی را روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۲۱ پنج‌شنبه شب در استادیوم اسلاووتچی آرنا مقابل راپیدوین اتریش قرار گرفت.

یاران صیادمنش و زاهدی که در مسابقه رفت با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شده بودند، در دیدار امشب هم با شکست ۲ بر یک مقابل راپیدوین اتریش نیمه اول را پشت سر گذاشتند تا در آستانه حذف قرار بگیرند.

شهاب زاهدی که با وجود درخشش در مسابقه اخیرشان مقابل ماریپول و به ثمر رساندن دو گل در بازی امشب کار را از روی نیمکت آغاز کرده بود، در دقیقه ۶۳ جانشین اللهیار صیادمنش شد که لحظاتی پس از آن زوریا لوهانسک اوکراین گل سوم را هم برابر راپیدوین اتریش دریافت کرد.

زاهدی با انگیزه زیادی وارد زمین شده بود که پس از نفوذهای خطرناک، در دقیقه ۸۶ با خطای مدافع راپیدوین که پای او را در سمت چپ محوطه جریمه زد، یک پنالتی گرفت که همین فرصت را با شوت زمینی به سمت راست دروازه تبدیل به گل کرد.

دو دقیقه پس از گلزنی مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک، او دوباره یک پنالتی به دست آورد، اما این بار ضربه شهاب زاهدی تبدیل به گل نشد تا راپیدوین اتریش مثل بازی رفت به برتری دست پیدا کند.

تیم فوتبال زوریا لوهانسک پس از باخت سنگین ۳ بر صفر در بازی رفت مقابل راپیدوین اتریش، در مسابقه برگشت هم با نتیجه ۳ بر ۲ برابر حریف خود  شکست خورد تا نتواند به مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا راه یابد.

تگ ها


الهیار صیادمنش شهاب زاهدی اوکراین زوریا لوهانسک