من از دیوید بکام کمی خوش تیپ تر بودم!

آنتونیو کاسانو، ستاره ایتالیایی در مورد دوران حضورش در رئال مادرید صحبت کرد....


به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کاسانو حدود یک سال و نیم برای رئال مادرید بازی کرده و علیرغم شروعی خوب، در نهایت به خاطر حواشی فراوان در سال ۲۰۰۷ از این تیم جدا شد. حالا مهاجم پرحاشیه ای ایتالیایی در مورد مشکلاتش با فابیو کاپلو و البته رفتار فروتنانه دیوید بکام صحبت کرده است.

آنتونیو کاسانو گفت: "من یکی از بهترین پیش فصل ها را با دون فابیو در رئال مادرید را داشتم، چون ۱۰ کیلوگرم کم کرده و به ۸۲ کیلوگرم رسیدم. کاپلو در دو بازی اول فصل به من بازی داد، سپس در بازی سوم من را نیمکت نشین کرد. با این حال من از او عصبانی شدم. من باید از کاپلو عذرخواهی کرده و قبول کردم که این تقصیر من بود.

دیوید بکهام هم تیمی من در رئال مادرید بوده و او مانند یک ستاره راک در تمام دنیا شناخته شده بود، اما همچنان فروتن رفتار می کرد. من دست کم از او حداقل کمی خوش تیپ تر بودم (با خنده)."

آنتونیو کاسانو در مورد مربیان مورد علاقه اش نیز گفت: "پپ گواردیولا بازیکن فوق العاده ای بوده و مربی خوبی است. قدرت او متقاعد کردن بازیکنان بزرگ به اجرای سبک فوتبال مورد نظرش است و او تنها کسی است که این کاریزما را دارد. اما اگر من روزی مدیر ورزشی یک باشگاه بشوم، برای استخدام مارچلو بیلسا هر کاری خواهم کرد. او شخصیتی انقلابی در فوتبال است، من دوست دارم با او کار کنم."

تگ ها


آنتونیو کاسانو تیم ملی ایتالیا دیوید بکام فوتبال جهان فوتبال