"مثلث وحشت" سوری در محاصره "دژ بتنی" یوزها

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در آخرین روز از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه دو تیم ایران و سوریه امشب در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که این مصاف برای سوری ها در راه صعود به عنوان تیم دوم گروه به مرحله نهایی جام جهانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در آخرین روز از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه دو تیم ایران و سوریه امشب در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که این مصاف برای سوری ها در راه صعود به عنوان تیم دوم گروه به مرحله نهایی جام جهانی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

در شرایطی که تنها یک بازیکن مصدوم در اردوی سوریه در تهران دیده می شود، رسانه های سوری در پیش بینی خود، از ترکیب احتمالی این تیم در مصاف با ایران رونمایی کردند که طبق اخبار رسیده در روزهای گذشته ایمن حکیم با بهره بردن از "مثلث وحشت" در خط حمله خود به دنبال خلق شگفتی بزرگ در تهران است.

سوریه بنا به گفته رسانه ها در مصاف امشب با ایران از چیدمان 1-2-3-4 بهره می برد و امید اصلی آنها برای گلزنی بازیکنانی همچون عمر السوما و عمر الخریبین خواهند بود؛ ضمن این که بازگشت احمد الصالح کاپیتان تیم به ترکیب اصلی نیز باعث تقویت ساختار تدافعی این تیم خواهد شد.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال