! نادر فریاد شیران : کیروش جایی در بین 10 مربی برتر دنیا نیست

به گزارش مدال به نقل از آرمان:ماجرای کنار گذاشتن دکتر اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از بیانیه فیسبوکی کی روش و مشاجره های رسانه ای، حرف اول این روزهای فوتبال ماست ......

به گزارش مدال به نقل از آرمان:ماجرای کنار گذاشتن دکتر اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از بیانیه فیسبوکی کی روش و مشاجره های رسانه ای، حرف اول این روزهای فوتبال ماست ...

به گزارش مدال به نقل از آرمان: ماجرای کنار گذاشتن دکتر اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال پس از بیانیه فیسبوکی کی روش و مشاجره های رسانه ای، حرف اول این روزهای فوتبال ماست. نادر فریاد شیران که از جمله مدیران سابق ورزشی است و البته سابقه نشستن روی نیمکت تیم های مختلف از جمله تیم ملی کشورمان را به عنوان مربی دارد در خصوص عملکرد کی روش و اتفاقات رخ داده صحبت کرد.

در مورد رفتار نامناسب و ناپسند کی روش با مدیران و مربیان ایران چه نظری دارید؟

من و مایلی کهن چند سال پیش نشستی را با کفاشیان برگزار کرده و در آن نشست دلیل بی احترامی های کی روش را پرسیدیم که وی اذعان کرد این موضوع همه را دیوانه کرده است. درست نیست که به کی روش پول بدهیم و فحش هم بشنویم. چند مدیر رسانه و سرپرست از زمان حضور کی روش در تیم ملی فوتبال ایران تغییر کرده اند؟ شک نکنید اگر محمدرضا ساکت غلام حلقه به دوش کی روش نشود، دبیر کل جدید فدراسیون را هم به سرعت ساکت می کند. همان گونه که با اسدی چنین کاری انجام داد. کی روش هیچ کدام از مربیان ایرانی را قبول ندارد اما کافی است نگاهی به بیانیه اخیر کانون مربیان ایران اندازد که زیر آن را 100 مربی ای که 10 تا 15 نفر آنها سابقه فعالیت در تیم ملی را دارند، امضا زده اند. از مسئولان فدراسیون فوتبال نا امید شده ایم اما انتظار دارم رئیس جمهور محترم واکنشی به این رفتارهای کی روش نشان دهد. در زمان تبلیغات ریاست جمهوری از روحانی درخواست کردیم فکری به حال وضعیت فدراسیون فوتبال بکند. تاج وصله ناجور فوتبال ایران است.

البته کی روش قرارداد سنگینی هم دارد!

کی روش جایی در بین 10 مربی برتر دنیا ندارد. بنابراین زمانی که پول خوبی خرج می کنیم باید زمینه حضور مربیان باکیفیت تری را در ایران فراهم کنیم. بیشترین عامل صعود ایران در رنکینگ فیفا این است که ما در دیدارهای دوستانه به مصاف تیم های درجه پایین می رویم.

 

تگ ها


اخبار روز