1+3 گزینه برای خط حمله پرسپولیس؛ هاسکیچ منتفی نشده، طارمی گزینه سایلنت

یک مقام رسمی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار مدال از مذاکره این باشگاه با بازیکنانی چون نرمین هاسکیچ، ویلیام جبور، فرانکو دی‌سانتو و مهدی طارمی خبر داد....

1+3 گزینه برای خط حمله پرسپولیس؛ هاسکیچ منتفی نشده، طارمی گزینه سایلنت

یک مقام رسمی باشگاه پرسپولیس حضور نام 4 مهاجم در لیست خرید این تیم را تایید کرد.
به گزارش خبرنگار مدال، آخرین خبرها از جذب مهاجم خارجی را در رابطه با جذب مهاجم خارجی از یک منبع کاملا موثق در باشگاه پرسپولیس بشنوید. طی دو هفته گذشته هیچ یک از مقامات باشگاه پرسپولیس در رابطه با جذب مهاجم خارجی اظهار مظری نداشته‌اند و هر چه بوده گمانه‌زنی رسانه‌ها و اخباری بوده که خبرنگاران جسته و گریخته به آن دسترسی پیدا کرده‌اند و این مطالب این گونه فاش شده است. نام گزینه‌های متعددی مطرح شده است.
در این باره یک مقام ارشد باشگاه پرسپولیس به خبرنگار مدال گفت: کالدرون سه گزینه معرفی کرده که در میان آنها یک بازیکن بوسنیایی (نرمین هاسکیچ)، یک بازیکن لیبریایی (ویلیام جبور) و یک بازیکن آرژانتینی (فرانکو دی‌سانتو) حضور دارند.
وی درباره اخباری که درباره منتفی شدن جذب هاسکیچ شده گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و مذاکره برای جذب این بازیکن همچنان ادامه دارد.
وی درباره مهدی طارمی گفت: می‌توانم بگویم طارمی گزینه سایلنت ما است. حدود 20 روز پیش برای آخرین بار با طارمی صحبت‌هایی انجام شد ولی فعلا مذاکرات مسکوت مانده است. با وجود این روی طارمی به عنوان یک مهاجم کارآمد و از خانواده پرسپولیس حساب کرده‌ایم و تلاش‌های خود را برای جذب او ادامه خواهیم داد و از نظر ما چیزی منتفی نشده و باید ببینیم آیا می‌توانیم وی را به خدمت بگیریم یا خیر.

 

بیشتر بخوانید:
مقاصد احتمالی دیپورتی‌های پرسپولیس/ انتخاب‌های محدود، ارزان و متوسط

تعیین تکلیف بازیکنان مازاد پرسپولیس توسط هیات مدیره
 

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی لیست خرید پرسپولیس مهدی طارمی نرمین هاسکیچ مهاجم خارجی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال