10 دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئالی‌ها!

رئال مادرید شروع ناموفقی در لیگ داشته و این مسئله با توجه به عملکرد فوق العاده آن ها در فصول قبل بیشتر نمود پیدا کرده است....

رئال مادرید شروع ناموفقی در لیگ داشته و این مسئله با توجه به عملکرد فوق العاده آن ها در فصول قبل بیشتر نمود پیدا کرده است.
رئال مادرید طی 3 فصل گذشته نتایج درخشانی گرفته و حالا با افت آن ها، 10 دلیل وجود دارد تا متوجه شویم آن ها بدترین شروع تاریخشان را رقم زده اند.
 
1- جدایی رونالدو
در دنیای فوتبال ضرب المثلی وجود دارد که می گوید یک تیم نباید به یک بازیکن وابسته باشد و حالا این عبارت، بلای جان رئالی ها شده است. رئال پس از رونالدو روزهای بدی را سپری می کند و آمار گلزنی مناسبی نداشته اما CR7 در جمع تورینی ها می درخشد. مشاهده درخشش رونالدو نیز نمکی روی زخم هواداران بلانکوها شده است.
 
2- فقدان گل
این مسئله نیز مربوط به عدم حضور رونالدوست. رئالی ها به وضوح کمتر از دوران حضور رونالدو در مادرید گل به ثمر رسانده اند. آن ها فصل قبل 2.39 گل در هر بازی به ثمر رساندند اما حالا میانگین شان به 2 گل در هر بازی تنزل پیدا کرده است. رئالی ها در فصل 2014/15 تا نقل و انتقالات زمستان 93 گل زده بوند اما حالا تنها 60 گل زده اند.
 
3-شوت کمتر
وقتی شوت های کمتری به سمت دروازه زده شود قطعا گل کمتری هم به ثمر می رسد. آن ها تا اینجای فصل 536 شوت به سمت دروازه حریفان زده اند که از فصل 2017/18 با 602 شوت، رقم کمتری است. بدترین قسمت این ماجرا دقت فوق العاده پایین آن هاست. تنها 203 شوت آن ها داخل چهارچوب بوده است.
 
4-دریافت گل بیشتر
رئال در قسمت انتهای زمین نیز مشکل دارد. آن ها با خرید کورتوا می خواستند دژ محکمی جلوی قفس توریشان داشته باشند اما علنا آن ها در این منطقه تضعیف شده اند! بلانکوها تا امروز 35 گل در 30 مسابقه دریافت کرده اند. یعنی 5 گل بیشتر از فصل گذشته تا تعطیلات زمستانی!
 
5- انتخاب بد سرمربی
وقتی خبر مذاکره لوپتگی با مادریدی ها افشا شد، از همان زمان و با اخراج از تیم ملی این انتخاب زیر سوال رفت. در همین راستا، لوپتگی نتوانست به خوبی رختکن را مدیریت کند او در14 بازی 6 بازی را با شکست پشت سر گذاشت و البته الکلاسیکو را هم به رقیب سنتی واگذار کرد.
10 دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئالی‌ها!

6- نمایش های بیل
از زمان پیوستن بیل به رئال، او همیشه زیر سایه رونالدو بوده و حالا با انتقال رونالدو به یووه، فرصت مناسبی برای بیل ایجاد شده است اما ستاره ولزی نتوانسته جای خودش را در ترکیب پیدا کند. او فصل گذشته هر 87 دقیقه یک گل به ثمر رساند اما حالا آمار او به 116 دقیقه یک گل تنزل پیدا کرده است.

7-از دست دادن امتیازات مهم
یک نفر باید تحقیق کند و متوجه شود آخرین بار چه زمانی رئالی ها از 18 بازی 30 امتیاز کسب کرده است! آن ها این فصل مقابل ایبار و لوانته امتیاز از دست دادند و حتی برد 2-0 سوسیه داد، اولین برد آن ها از سال 2004 مقابل رئال بوده است. مادریدی ها در حال حاضر به دلیل همین افت امتیازات، در رده پنجم قرار گرفته اند.

8- ایسکو و افت اعتماد به نفس
از زمان خروج رونالدو انتظار می رفت بازیکنانی مثل ایسکو بتواند بهتر بدرخشند اما او به افت اعتماد به نفسش حتی در ترکیب هم قرار نمی گیرد. او در 21 بازی که تا اینجای فصل انجام داده، 4 گل زده و 2 پاس گل داده است. چند روز گذشته نیز اخباری مبنی بر مشاجره ایسکو و سولاری منتشر شده و حتی احتمال می رود ایسکو از رئال جدا شود.

9- عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات
به طور واضحی مشخص است رئالی ها برنامه ای برای پر کردن جای رونالدو نداشته اند. آن ها می خواستند هازارد و نیمار را به سانتیاگو بیاورند اما این صحبت ها به سرانجامی نرسید. بزرگترین خرید رئالی ها ماریو دیاز بود که از لیون به جمع سفید پوشان ملحق شد و به نظر نمی رسد بتواند جایگزین رونالدو باشد.

10- نمایش بد در لیگ قهرمانان
رئال مادرید به قهرمانی جام باشگاه های چهان رسید اما این مسئله نمی تواند عملکرد ضعیف آن ها در لیگ قهرمانان را لاپوشانی کند. رئال ها مقابل زسکا مسکو در سانتیاگو برنابئو با  3 گل شکست خورد. آن ها در مرحله حذفی باید به مصاف آژاکس  بروند.