15 روز سرنوشت‌ساز برای مدافع پرسپولیس

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس روزهای مهمی را در دبی پیش رو دارد....

مدافع چپ پرسپولیس با همراهی سرخپوشان در دبی به دنبال پیگیری مراحل درمان خود در امارات است.

به گزارش مدال، محمد انصاری که در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته و در جدال با کاشیما آنتلرز دچار مصدومیت پارگی رباط صلیبی شد، بعد از عمل جراحی به دنبال پیگیری مراحل درمانی برای بازگشت به ترکیب است.

هرچند طبق اعلام کادرپزشکی این بازیکن از ابتدای فصل آینده قادر به حضور در تمرینات پرفشار و همراهی تیم است، او امیدوار است با پیگیری مناسب مراحل درمانی شرایط خوبی در بازگشت برای خود شکل دهد.

بر این اساس طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، این بازیکن در سفر پرسپولیس به امارات آنها را همراهی کرده تا بتواند با حضور در یک مرکز پزشکی پیشرفته، مراحل درمانی خود را تسریع بخشد. هرچند این پروسه درمانی 15 روزه با هزینه هنگفتی همراه بوده، اما باشگاه پرسپولیس به او اطمینان داده تا همکاری لازم برای حضور در این مرکز و همچنین پرداخت هزینه‌های آن را برعهده گیرد.

انصاری یکی از مهره‌های مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ محسوب می‌شود که سرمربی سرخپوشان برای بازگشت او نیز برنامه ویژه‌ای در ذهن دارد. این بازیکن توانایی حضور در دو پست مدافع چپ و میانی را داراست و این می‌تواند بزرگترین پوئن برای او در بازگشت به میادین محسوب شود.

تگ ها


پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال