19 گلزن در ترکیب استقلال و سایپا

دیدار دو تیم قدیمی شهر تهران در حضور تعداد زیادی از بازیکنان که سابقه گلزنی برابر یکدیگر را در کارنامه خود دارند برگزار می شود ......

 دیدار دو تیم قدیمی شهر تهران در حضور تعداد زیادی از بازیکنان که سابقه گلزنی برابر یکدیگر را در کارنامه خود دارند برگزار می شود.
 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، دیدار دو تیم استقلال و سایپا از هفته نهم لیگ برتر از ساعت 16:45 روز جمعه به میزبانی آبی پوشان برگزار می شود. این دیدار که چهل و چهارمین نبرد این دو تیم به شمار می رود در حالی برگزار می شود که 19 بازیکن در ترکیب دو تیم سابقه گلزنی به تیم حریف را دارند که در این میان 10 بازیکن سهم سایپا و 9 بازیکن سهم استقلال است.
امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، کاوه رضایی، جابر انصاری، علی قربانی، آرش افشین، میثم مجیدی، وریا غفوری و لئوناردو پادوانی 9 بازیکن استقلال هستند که با تیم های مختلف موفق به گلزنی برابر سایپا شدند. در این میان امید ابراهیمی با 4 گل که سه گل آن با پیراهن استقلال بوده است بیشترین گل را از میان بازیکنان استقلال وارد دروازه سایپا کرده است.


روزبه شاه علی دوست، علی زینالی، سیامک کوروشی، ابراهیم صادقی، علی قلی زاده، ابراهیم شکوری، سعید لطفی،مسعود حسن زاده، حامد شیری و سجاد مشکل پور 10 بازیکنی هستند که پیش از این موفق به فتح دروازه استقلال شدند. ابراهیم صادقی و مسعود حسن زاده در این میان با دو گل زده به استقلال در صدر این فهرست قرار می گیرند. حسن زاده دو گل خود را با پیراهن ذوب آهن وارد دروازه آبی پوشان کرده اما ابراهیم صادقی بازیکن قدیمی سایپا با پیراهن سایپا این دو گل را به ثمر رسانده است.


همچنین در تاریخچه دیدارهای این دو تیم آرش برهانی با به ثمر رساندن 7 گل در صدر فهرست بهترین گلزنان نبردهای این دو تیم قرار دارد.

 

تگ ها


فوتبال