23 بلند قامت در مسیر جام جهانی

سازمان تیم های ملی بسکتبال نام بازیکنان دعوت شده به اردوی ملی برای حضور در ترکیب تیم در مسیر جام جهانی ۲۰۱۹ را اعلام کرد ......

سازمان تیم های ملی بسکتبال نام بازیکنان دعوت شده به اردوی ملی برای حضور در ترکیب تیم در مسیر جام جهانی ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ از سوم آذر برای ایران شروع می شود و سازمان تیم های ملی بسکتبال از ۲۳ بازیکن برای حضور در اردو دعوت کرد.
حامد حدادی، اوشین ساهاکیان، ارسلان کاظمی، بهنام یخچالی، سجاد مشایخی، نوید نیکتاش، میثم میرزایی، امیرحسین آذری، روزبه ارغوان، محمدرضا فلاحت، صالح فروتن، محمد ترابی، وحید دلیرزهان، نوید رضایی فر، امیر صدیقی، امیرحسین خندان پور، علی الله وردی، آرون گرامی پور، محمد جمشیدی، فرید اصلانی، محمد حسن زاده، آرمان زنگنه و مسعود سلیمانی بازیکنانی هستند که برای این دوره از بازی ها در نظر گرفته شده اند و از ۲۵ آبان تا ۷ آذر در اردوی ملی خواهند بود.
در این لیست باید به بازگشت محمد حسن زاده به تیم ملی، دعوت از آرون گرامی پور برای اولین بار به تیم ملی و حضور چهره های تیم ملی جوانان مثل خندان پور و آذری به تیم ملی بزرگسالان اشاره کرد.
تیم ملی ایران سوم آذر در اردن به مصاف عراق می رفت و ششم آذر میزبان قطر است.

تگ ها


اخبار روز بسکتبال