25 هزار یورو جریمه تماشای رقابت‌های سری‌آ از طریق IPTV

پخش غیرقانونی مسابقات از لحاظ مالی به لیگ و باشگاه‌ها در جهان ضربه می‌زند و همواره علیه این اتفاق اقدامات جدی شکل می‌گیرد که جدیدترین آن در ایتالیا رخ داده است....

به گزارش مدال؛ روز گذشته یکی از موسسان «Xtream Codes» در جریان تحقیقات پلیس اروپا برای کاهش پخش غیرقانونی و آنلاین مسابقات که به IPTV شهرت دارد، دستگیر شد.

براساس بررسی‌ها در ایتالیا حدود پنج میلیون نفر از این پلتفرم در روز برگزاری مسابقات استفاده می‌کنند که اقدامی غیرقانونی است.

پس از اقدام جدید پلیس؛ «گائتانو میچیکه» رئیس سری‌آ در مصاحبه‌ای در این خصوص گفت: «این دزدی به زیرساخت‌ها ضربه و ضرر یک میلیارد یورویی به ما در اقتصاد می‌زند. سری‌آ برای مبارزه با این پدیده مجرمانه بودجه خوبی تخصیص داده و هدف ما کاهش این اتفاق است. اتفاقات دیروز نشان می‌دهد راهی که می‌رویم درست است.»

«لوئیجی دی سییِروو» مدیر برگزاری رقابت‌ها لیگ هم اعلام کرد: «این خبر دستگیری برای کشورمان خبری بی‌نظیر بود. سرانجام دوباره قصد اجرای قانون را داریم. علیه این اتفاقات به اقدامات خود ادامه می‌دهیم و هر کاربری که از IPTV استفاده کند تا 25 هزار یورو جریمه می‌شود.»

بیشتر بخوانید:

اخاذی هواداران یوونتوس از باشگاه

تگ ها


سری آ پخش غیرقانونی مسابقات سری آ IPTV مقابله با تلویزیون اینترنتی فوتبال جهان سری آ فوتبال