3 برد فراموش نشدنی ذوب‌‎آهن مقابل النصر

ذوب‌آهن پیش از این 3 بار موفق به غلبه بر النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شده است....

ذوب‌آهن پیش از این 3 بار موفق به غلبه بر النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شده است.

سفید و سبزپوشان ذوب‌آهن پیش از این 3 بار النصر عربستان را در لیگ قهرمانان آسیا مغلوب کرده اند.
به گزارش خبرنگار مدال، ذوب‌آهن پیش از این 3 بار در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان بازی کرده که هر سه بازی با برتری سفید و سبزپوشان ذوب‌آهن به پایان رسیده است.
نخستین تقابل دو تیم به مرحله یک هشتم نهایی فصل 2011 بر می‌گردد جایی که ذوب‌آهن به عنوان صدرنشین گروه چهارم در تک بازی این مرحله در اصفهان میزبان النصر بود. این دیدار با برتری 4 بر 1 ذوب‌آهن به پایان رسید. ایگور کاسترو (2 بار)، شاهین خیری و محمد قاضی گلزنان ذوب‌آهن در این بازی بودند و بدر المطوع تک گل النصر را در این دیدار به ثمر رساند.
دومین و سومین تقابل دو تیم به فصل 2016 باز می‌گردد جایی که بازی‌ها به دلیل اختلافات سیاسی ایران و عربستان در زمین بی‌طرف برگزار شد. در بازی رفت دو تیم در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط در عمان، ذوب‌آهن با دو گل احسان پهلوان و یک گل کاوه رضایی النصر را مغلوب کرد و در بازی برگشت در ورزشگاه راشد دوبی نیز این نتیجه تکرار شد و ذوب‌آهن این بار با گل‌های احسان پهلوان، مسعود حسن‌زاده و هاشم بیک‌زاده النصر را شکست داد.
ذوبی‌ها در 3 بازی گذشته خود با النصر 10 گل به ثمر رسانده‌اند و تنها یک گل دریافت کرده‌اند و امیدوارند با تداوم این روند در بازی فردا چهارمین پیروزی متوالی خود مقابل النصر عربستان را جشن بگیرند.