3 روز زمان باقی است/نتیجه پرونده پروپئیچ امروز مشخص می شود؟!

مدیران باشگاه استقلال اعلام کردند یکی از دلایل جدایی پاتوسی این بود که درگیر تهیه پول پروپئیچ در راستای بستن این پرونده خطرناک بودند و در حال حاضر نیز فقط 3 روز تا پایان مهلت فیفا باقی مانده است....

به گزارش خبرنگار مدال، استقلال دیگر فرصت چندانی برای به سرانجام رساندن پرونده پروپئیچ ندارد.  شنیده می شود پولی که باید به حساب فیفا واریز شود، تمام و کمال تهیه شده و فقط نحوه واریز آن با مشکلاتی روبرو است. 
باشگاه استقلال تلاش می کند هر طور شده پرونده جنجالی پروپئیچ را حل و فصل کند. گویا معاون ورزشی باشگاه استقلال با سفیر ایران در کرواسی دیدار و گفت و گو داشته تا راه حلی برای انتقال پول به حساب پروپئیچ پیدا کنند. فدراسیون فوتبال هم نامه‌ای به فیفا ارسال کرده و در آن تاکید کرده از منبع مالی استقلال، پول این بازیکن را پرداخت کنند. تا بعد از ظهر امروز به احتمال زیاد فدراسیون جهانی جواب استقلال را می دهد. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد باشگاه استقلال تلاش خواهد کرد تا از کانال وزارت خارجه پول پروپئیچ را در کرواسی به این بازیکن پرداخت کند. امروز بعد از ظهر جواب فیفا به باشگاه استقلال می‌ رسد تا تکلیف نهایی پرونده پروپئیچ و استقلال مشخص شود.

 

بیشتر بخوانید:

کار سخت زرینچه در استقلال

 

تگ ها


باشگاه استقلال پرونده پروپئیچ مدیران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال