3 کاپیتان رئال مادرید و 3 کارت قرمز

3 کاپیتان رئال در 5 بازی رسمی اخیر این تیم با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شده اند ......

3 کاپیتان رئال در 5 بازی رسمی اخیر این تیم با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شده اند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رئال مادرید در هفته سوم لالیگا برابر لوانته یک بر یک متوقف شد. در دقایق پایانی بازی مارسلو به علت خطا روی بازیکن حریف کارت قرمز دریافت و زمین بازی را ترک کرد. با اخراج مدافع برزیلی همه کاپیتان های سفیدپوشان در این فصل کارت قرمز دریافت کردند.

نخستین اخراج به کریستیانو رونالدو بر می گردد. مهاجم پرتغالی در دیدار رفت سوپرکاپ  اسپانیا برابر بارسلونا کارت زرد دریافت کرد و به علت دو کارته شدن اخراج شد.

فوق ستاره رئال در مدت 24 دقیقه اخراج شد تا نخستین بازیکن کهکشانی ها باشد که در این فصل زمین بازی را ترک می کند. او به خاطر تمارض در محوطه جریمه کارت زرد دوم خود را دریافت کرد. رونالدو پیش این  به خاطر شادی پس از گل کارت زرد گرفته بود. مهاجم پرتغالی زمانی که کارت زرد دوم را در دستان داور دید او را هل داد. به همین خاطر پنج جلسه از همراهی تیمش محروم شد. هنوز یک جلسه از محرومیتش باقی مانده است.

کاپیتان بعدی سرخیو راموس بود. دو خطای او در دیدار برابر دپورتیوو لاکرونیا باعث شد دو کارته شود. مدافع اسپانیایی با دریافت این کارت قرمز به رکورد 18 اخراج پابلو آلفارو و ژاوی آگوادو رسید. راموس بازی دوم تیمش را برابر والنسیا از دست داد که رئال مادرید دو بر دو مقابل مهمانش متوقف شد.

آخرین کاپیتان اخراجی مارسلو بود. او در دیدار برابر لوانته کارت قرمز مستقیم دریافت کرد که ممکن است دو تا 12 بازی از همراهی تیمش محروم شود. مدافع برزیلی دو ضربه به جفرسون لمار زد. داور بازی بدون هیچ تردیدی کارت قرمز مستقیم را به بازیکن مادرید نشان داد. اگر مارسلو حداقل دو بازی محروم شود در هفته ششم برابر آلاوس به میدان خواهد رفت.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال