35میلیارد قرارداد خارجی های استقلال یک طرف تهدیدهای فیفا یک طرف

در باشگاه استقلال در حالی صحبت از سقف هزینه های 50، 60 میلیاردی می شود که فقط 32 میلیارد در فصل گذشته برای خارجی های این تیم، منهای دستیاران شفر، هزینه شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، با توجه به قراردادهای فاش شده بازیکنان خارجی استقلال، همام 450 هزار دلار، گرو344 هزار یورو، نیومایر 450 هزار دلار، شفر 900 هزار دلار، ایسما 250 هزار دلار، منشا 250 هزار دلار و پاتوسی با احتساب رضایتنامه و مبلغ قرارداد، 450 هزار دلار  که با استقلال قرارداد بسته اند، با احتساب نرخ حال حاضر ارز، مبلغی بیش از 32 میلیارد تومان فقط برای خارجی های این تیم هزینه شده است.
اگر چه این بازیکنان تا کنون همه قرارداد خود را دریافت نکرده اند و فقط حدود نیمی از آن را گرفته اند اما این هزینه ای است که باشگاه استقلال برای پرداخت به خارجی ها تعهد داده و باید پرداخت کند.
با این حساب باید گفت سقف هزینه ای که این باشگاه برای فصل قبل اعلام کرده به هیچ وجه با عملکرد مدیران برای هزینه کرد همخوانی ندارد و اعلام سقف قرارداد برای بازیکنان خارجی وداخلی در فصل پیش رو نیز نمی تواند ضمانت اجرایی داشته باشد.
شفر اعلام کرده است یک ریال تخفیف نمی دهد. از طرفی 300 هزار دلار هزینه دستیاران شفر هم در لیست قرارداد خارجی ها محاسبه نشده است. این رقم ها باید که پرداخت شود چرا که هر یک دلار آن تهدیدی جدی از جانب فیفا محسوب می شود.

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکنان خارجی استقلال قرارداد بازیکنان استقلال سقف هزینه استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال