360 هزار دلار در استقلال گم شد!/پرونده جنجالی پروپئیچ

پرونده جنجالی پروپئیچ در دادگاه CAS بررسی شد و استقلال به دلیل شکایت این بازیکن که در زمان افشارزاده به استقلال آمده و با آمدن منصوریان از این تیم کنار گذاشته شده بود، به پرداخت مبلغ 360 هزار دلار محکوم شد....

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، در تاریخ 23شهریور سال 1397، همان زمان که باشگاه ها در گیر و دار ارسال مدارک برای AFC و دریافت مجوز بودند، اعلام کرد: پروپئیچ راضی شده بود 30 هزار دلار بگیرد تا با استقلال توافق کند ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت 2 روز پیش باشگاه استقلال 360 هزار دلار به او پرداخت کرد!

همان موقع هم تبدیل 30 هزار دلار به 360 هزار دلار  یک ضرر 330 هزار دلاری بود و این یعنی نابسامانی مدیریتی. حالا اما خبر می رسد استقلال به دلیل عدم پرداخت این پول محکوم شده است!
این 360 هزار دلار در این میان کجا رفته است؟! مگر نه این که رئیس فدراسیون اعلام کرده بود که استقلال با پرداخت این پول پرونده را بسته است و در پی آن مجوز هم دریافت کرده است پس چرا امروز خبر می رسد که چنین پولی پرداخت نشده و باشگاه استقلال محکوم می شود؟!
آن جا در باشگاه استقلال، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش چه می گذرد؟!
لابد باید از امروز منتظر پرونده های مشابه باشیم. پرونده هایی که در آن مقطع، زمانی که باید مدارک برای AFC ارسال می شد، مختومه اعلام شد و امروز می بینیم که دوباره در جریان افتاده است. اتفاقا سید رضا افتخاری مدیرعامل وقت استقلال بارها و بارها در مصاحبه های مختلف از پرداخت بدهی ها و شق القمر باقی نگذاشتن بدهی برای مدیران بعدی صحبت می کرد و امروز کم کم مشخص می شود نه تنها پرداختی در کار نبوده بلکه به اندازه کل تاریخ باشگاه به بدهی ها اضافه شده است، این را هم ما نمی گوییم، آمار می گوید که بعدا در بحثی جداگانه مفصلا به آن خواهیم پرداخت... سال ها بدون حتی یک جام در لیگ برتر، بدون هیچگونه موفقیت آسیایی با هزینه هایی کلان و سرسام آور و البته بدهی هایی سر به فلک کشیده.. چه کسی پاسخگو خواهد بود؟!

تگ ها


پروپئیچ پرونده جنجالی دادگاه حکمیت ورزش شکایت باشگاه استقلال افشار زاده مهدی تاج منصوریان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال